Wpis z mikrobloga

Mikri!
Wszedłem na moją starą pocztę której dosłownie nie dotykałem przez 7 lat. Jak możecie się domyślić jest tam pierdylion spamu (niezapłaconych lipnych faktur, komorników itp ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Próbowałem scrollować przez jakieś 5 minut i dotarłem do czerwca 2015 roku. Nawet nie wiem skąd tyle spamujących stronek ma ten adres w swojej skrzynce nadawczej skoro nie używałem go jakoś strasznie długo.

I tutaj rodzi się moje pytanie... Owy mail jest na o2 i interfejs którym uraczyła mnie ta stronka jest nad wyraz #!$%@? (to chyba nawet mało powiedziane...) Czy jest jakiś sposób aby ogarnąć taką ilość wiadomości? Nie wiem... Zaimprotować to wszystko w jakieś inne miejsce, okrojone ze wszelkich bajerów ładujące się ekspresowo? Tylko proszę nie jakieś microsoftowe Outlooki i inne wbudowane poczty. Już próbowałem to kiedyś bez powodzenia ogarnąć, łącząc z tym moją zwykłą pocztę.

#niewiemjaktootagowac #pomocy #pomoc #email #it #o2
  • 12
@qwelukasz: tylko jak to teraz ogarnąć? Zescrollowałem już prawie 1000 wiadomości, a jestem dopiero w połowie 2015. Jest tam gdzieś sortowanie? Bo ja cholerę tego znaleźć nie mogę.
@Gumaa: na o2 są jakieś segregatory. jest tam taka informacja, że maile w zakłądach oferty oraz zakupy chyba, usuwają się po 60 dniach. przenieś to wszystko tam i zapomnij. inna uciążliwa rzecz, to usuwać wszystko po 100 zaznaczając ptaszkiem u góry. ja też mam tam jeden adres ale po wykupieniu ich przez wp tony spamu nie zwalniają. lubię poza wszystkim wchodzić na tamtą pocztę przez stronę prokonto.pl mimo że nie szyfrowane,
@Gumaa: jest jedna opcja: ściągnąć to na np. google. w sensie podłączyć na chwilę ten adres i zassać całość. albo zassać to na klienta pocztowego na komputer. jakiś Thunderbird czy inny becky email i tam już sobie posortujesz
@wonsz_smieszek: w tym problem, że ja nie znam żadnego programu więc jak mam jakiś lubić xD Ale poszukam sobie czegoś.
I chyba jestem ślepy bo nie widzę właśnie żadnych nagłówków kolumny ()