Wpis z mikrobloga

Nie lada gratka, jak ktoś lubi #gry #przygodowki point&click - 6 gier polskiego studia #artifexmundi za jedyne $1.49. Miałem tylko jeden tytuł z zestawu, więc dla mnie niezły deal. Gry natywnie obsługują też #linux

Dostajemy za tę cenę 6 kluczy #steam. Dopłacając powyżej średniej (obecnie +$0.1) dostajecie drugi zestaw kluczy. Nie wiem, co to są te całe "trading cards", ale niektórym to robi różnicę, więc informuję, że są :)

DIG ARTIFEX Bundle
kurp - Nie lada gratka, jak ktoś lubi #gry #przygodowki point&click - 6 gier polskieg...

źródło: comment_UX9q00q5GFqyvNON8bGspCLIu52XYIQK.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Chyba nie aż tak sławne, żebym wiedział, o czym mówisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeśli wychodzisz z założenia, że łamigłowki są dla kobiet a chłopcy mają biegać z karabinami, to tak, prawda ;)
  • Odpowiedz
@kurp: Nie oto mi chodzi. Po prostu te gry sie reklamowały, albo ktos je reklamowal jako "gry dla gospodyn domowych", ktore zazwyczaj nie graja w gry. Wydaje mi sie nawet ze jakis podgatunek do tego powstal nawet. Ale moge sie mylic.
  • Odpowiedz
@Kryspin013: To całkiem możliwe, biorąc pod uwagę długość niektórych tytułów i mnogość ułatwień, po które możesz sięgnąć. Dla mnie to jednak ciągle klimat starych przygodówek 2D, które po prostu uwielbiam, więc gotów jestem przyjąć na klatę nawet tę potwarz, jakobym grał w "gry dla gospodyn domowych" ;)
  • Odpowiedz
@kurp: Nie spoko, to nie ja ustalam tutaj target tych gier. Zreszta widzialem ze dosyc sporo osob w nie gralo, ktore ni byly gosdpoyniami domowymi i te osoby byly calkiem zadowolone. Ja sobie odpuscilem tylko dlatego ze wydawaly mi sie za latwe.

PS Skoro uwielbiasz przygodowki to domyślam ze ze Deponie juz ograles? Jak nie to mocno polecam.
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Z poziomem trudności masz rację, właśnie skończyłem Nightmares from the Deep: The Cursed Heart i, faktycznie, nawet na "expert mode" wszędzie pełno ułatwień. Przy czym oczywiście zawsze można starannie ich unikać i jechać bez tego. Przyznaję jednak - nawet wtedy przez 95% czasu jest to zabawa w oczywistości. Dobre jako relaks po ciężkim dniu, niekoniecznie jako wyzwanie ;)

Z Deponii przeszedłem jedynkę. Miałem trochę mieszane uczucia (było parę mocno nielogicznych
  • Odpowiedz