Wpis z mikrobloga

W SZAFIE KISZCZAKA OPRÓCZ PAPIERÓW NA WAŁĘSĘ ZNALEZIONO RÓWNIEŻ TWOJE PIENIĄDZE Z KOMUNII

Jak donoszą źródła Super Informera, po niedawnym przeszukaniu szafy Czesława Kiszczaka przez IPN, okazało się, że dokumenty rzekomo obciążające prezydenta Lecha Wałęsę nie były jedynym znaleziskiem – są tam również twoje pieniądze z Pierwszej Komunii Świętej. Jak do tej pory sądzono, gotówka otrzymana z tej okazji w sposób magiczny znikała przez co świętujący widział ją na oczy co najwyżej raz, lecz teraz sprawa się wyjaśniła.

Tak relacjonuje całe wydarzenie Piotr B., jeden z pracowników IPN, który osobiście dokonywał przeszukania:
„Tu papiery o Bolku, tam o SB, tutaj coś tam o ruskich, nagle patrzę, a tam moje pieniądze z Komunii leżą! Skąd wiadomo, że to akurat moje? Bo były bardzo podobne do tamtych, które dostałem ze 30 lat temu. Jestem pewien, że jest tu i wasza kasa”.

Z ostatniej chwili: W szafie Kiszczaka znaleziono również tamte prywatki, buty Cejrowskiego i godność twojej starej.

Super Informer

#superinformer #heheszki #pasta #walesacontent #bolek #pieniadze
SuperInformer - W SZAFIE KISZCZAKA OPRÓCZ PAPIERÓW NA WAŁĘSĘ ZNALEZIONO RÓWNIEŻ TWOJE...

źródło: comment_JpGCdhinhLCx3Gn0i6wyB66myk5pRXZM.jpg

Pobierz
  • 1