Wpis z mikrobloga

@joanna-wdowiak:
Dzień dobry :)
Wczoraj oglądałam program w TVP i poruszona historią postanowiłam poszukać w internecie więcej informacji, aby jakoś pomóc. Czy pomoc finansowa na "zrzutka.pl" to właściwe miejsce?
Chciałam jeszcze napisać, że ja, też Joanna :) życzę Pani z całych sił zdrowia i, aby wszystko to czego Pani pragnie się spełniło! Choć ludzie czasem się nie znają, poprzez słowo, myśli budują magiczną moc wsparcia! Chciałabym bardzo, aby każdego dnia była ta siła i moc, aby Pani ją czuła!
Wiem, że od tego co i jak myślimy zależy reszta, to jak się czujemy, jaki będzie nasz dzień...

Kiedyś bywało rożnie, małe problemy i wielka sprawa. Dziś już staram się żyć inaczej... tak, aby przeżyć życie szcześliwie, nie tylko w momentach, które wydawały mi się szczęśliwe.
To co istotne myślę w każdym momencie, to być dla siebie przyjacielem, mówić codziennie do siebie "kocham Cię", cieszyć się wszystkim co dane, a kiedy jest cieżko wspierać się wewnętrznie do powstania...

Bardzo serdecznie Panią pozdrawiam!!! :)
Joanna
  • 7
@JoannaG: o jejku jakie piękne słowa wparcia, ja przez te 15 lat walki z chorobą nie płakałam prawie w ogóle, postanowiłam być dzielna, ale dzisiaj od rana to co się dzieje po emisji reportażu przeszło moje najśmielsze oczekiwania Setki telefonów i wiadomości z pięknymi słowami doprowadziły mnie do łez. Są to łzy szczęścia że tylu dobrych ludzi jest wśród nas. Podpinam linki do wpłat, bardzo serdecznie dziękuję :)
https://zrzutka.pl/przeszczep-mezenchymalnych-komorek-macierzystych
http://fundacjaavalon.pl/nasi_beneficjenci/wdowiak_joanna.html?highlight=WyJ3ZG93aWFrIl0=
@joanna-wdowiak: Dobry wieczór :) Musiałam w poprzedniej wiadomości coś źle wysłać, bo wysłałam tylko "dzień dobry", a pisałam więcej ;)
Ciszę się, że Pani odpisała :) Po przeczytaniu wiadomości od Pani poczułam radość. Dziękuję :)
Mam nadzieję, że dzień był udany :) a rehabilitacja choć pewnie wymęczyła, była za to "owocna".

Pozdrawiam mocno i słonecznego jutrzejszego dnia (ʘʘ)
@JoannaG: Robiliśmy dużo pomiarów w Gliwicach żeby zbadać dokładnie stan moich mięśni przed przeszczepem. To jest niesamowite bo jako jedyna osoba w Polsce będę miała tak dokładnie udokumentowany stan przed terapią i po terapii. Pozdrawiam serdecznie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)