Wpis z mikrobloga

Mircy, mam pytanie do niebieskich pasków, ale i różowych w zasadzie też.
Ostatnio z moim różowym kłóciłem się, że są zawody tylko typowo męskie i kobiety nie powinny ich wykonywać, aczkolwiek ciężko było mi znaleźć taki, którego kobieta, nie mogła by wykonywać, albo bardzo niewiele kobiet je robi.

Wygrałem ostatecznie, bo zagrałem kartą: penis model. Ale wiadomo, że to trochę naciągane.

Podrzućcie jakieś takie zawody jeśli macie pomysł.

#pytanie #pytaniedoeksperta - tu mam na mysli różowe paski #oswiadczenie
  • 21
@wednes: niech jakaś różowa zostanie operatorem maszyn kopalnianych. Niby się da, ale na większości kopalni (KGHM) nie ma szatni i pryszniców dla kobiet, więc taka operatorka po zmianie, musiałaby się wykąpać z 50 nagimi facetami o dość ciętym humorze ;)
@wednes: Ja to przerabiałem nie jednokrotnie w towarzystwie gdzie wszyscy stwierdzali, że jestem seksistą jakimś. Logika różowych pasków jest idiotyczna bo argument jest taki, że to mężczyźni nie chcą zatrudniać kobiet. Nie chcą bo jeśli mają stado mężczyzn które jest znacznie wydajniejsze to kobieta najnormalniej się nie nadaje. Zawsze znajdą się wyjątki od reguły. Jakaś dwumetrowa z bickiem jak dwa moje.
@ladzik: No nie wiem czy operator maszyn kopalnianych to
@wednes: śmieciarz - w życiu nie widziałem kobitki (może to jest kwestia ich uprzedzeń/ tak btw jak by to się odmieniało ? śmieciarka? :P)
Jak do tej pory to prezydent. Dawca spermy (tego raczej jeszcze długo panie nie przeskoczą i jeśli można nazwać to zawodem).