Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: nie rozumiem tych wpisów poniżej - tyle nienawiści tyle jadu - nie wiem jak z takimi chrześcijanami do których się zaliczam mamy tworzyć państwo dobrobytu dla każdego
dla mniej wtajemniczonych to każdy robiący jakiekolwiek ustalenia ( podpisanie umów i.t.d. ) współpracuje z innym podmiotem
pamiętam jak miałem 12 lat w 1982 roku w Gdańsku postawiliśmy barykadę z ławek i gałęzi w lesie - potem okazało się że był to skrót
  • Odpowiedz
@Aberworthy: nie wiem do czego Pan Lech ma się ustosunkować. Gdyby ciebie na okrągło szkalowano, to też w którymś momencie byś nie wytrzymał. Jesteśmy tylko ludźmi Pan Lech również.
  • Odpowiedz
@FERDOL: nie był przez Brauna szkalowany - zadawał on niewygodne ale sensowne pytania. A go inni ludzie nie szkalują bezpodstawnie, teraz może jeszcze reszta ujrzy prawdę o jego agenturalnej przeszłosci.
  • Odpowiedz
@domber: Kilka krotnie w Twoim wieku juz na policji gdzie zasady panowały te same rok 93 - 98 nidy się nie dałem złamać nawet jako dziecko już wiedziałem że "skarżenie na kolegów " to frajerstwo i hańba też byłem straszony poprawczakiem i bidulem rzekomo dewastowaliśmy szkołę i zastraszaliśmy w niej pozostałych uczniów komusnistka dyrektorka założyła nam sprawę w sądzie chciano rozwiązać naszą klasę ale nigdy nie daliśmy się z kolegami złamać
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Zobaczymy - IPN jeszcze wszystkiego nie zweryfikował. Lepiej było się od razu przyznać - upadek byłby łagodniejszy, a podejrzewam, że wielu ludzi (być może i ofiary donosów) byłoby skłonnych wielkodusznie wybaczyć, zrozumieć. A tak - będzie wielkie chlupnięcie w gnojowicę.
  • Odpowiedz
Brawo Bolek. Juz media zachodnie zajęły się sprawą. Mogleś się przyznać... ale nie, #!$%@?, hurr durr, tymi rencami komune obalyłem.
  • Odpowiedz
@wojciuck: i co nie podpisałeś zeznań ? - a kto mówi o wsypaniu kolegów ? myślisz że ktoś kto by donosił dostał #!$%@? ? a propos po 89 to była bajka nikt nie zginą nikt nie został kaleką -
  • Odpowiedz