Wpis z mikrobloga

@p4wl: MW z 2012 ukonczony zaraz po premierze, ale dziękuję (już zgarnąłem).
NFS:MW z 2005 skończyłem główny wątek minimum 3 razy, ale też się chyba za niego zabiorę, żeby ukończyć również wszystkie zadania z serii prób, czy jak one się nazywały

@MaddoxX1911: po przyzwyczajeniu się do modelu jazdy jest całkiem znośny, chociaż z nowych wolałem The Run (ale wersji z 2005 nawet nie ma startu).
@magiczny_orangutan: @MaddoxX1911: o kuźwa, to jest inny MW! :D Odpaliłem tego z 2012 jakiś czas temu (jak zaczęli rozdawać) i uznałem że nieźle z remake-iem się postarali, myślałem że odświeżyli grafikę dodając to śmieszne menu, ale jakoś mi nie podszedł i po chwili rzuciłem w kąt, i w ogóle coś mi nie przypominało MW w który grałem - a to już wiem czemu, to inna gra była!

Co za cwaniaczki
@p4wl: byłby dobry, ale zawalili pewną podstawową rzecz - Criterion oczywiście musiało dowalić znienawidzony przeze mnie model jazdy z Burnouta. O ile tam nawet się sprawdzał, to w serii NFS tryb autodriftowania to jakaś pomyłka.
Chcieli jak najwięcej kasy zgarnąć (z resztą nie pierwszy raz - patrz ostatni Hot Pursuit) na marce, która swego czasu podbiła serca graczy. Zamknęli studio (Black Box ??) odpowiedzialne za te NFS, za które ludzie ich