Wpis z mikrobloga

@nod37: do używania przez aplikacje, nie żeby całość #!$%@?ła nakładka
@schreder: telefon z aplikacjami niech zjada całe 2GB, od tego jest ram. Nie chcę tylko żeby połowę zjadał sam system z ciężką nakładką (500mb byłoby ok, z tego co czytałem w tym przypadku to jest 1GB) bo mało zostaje aplikacjom.
@splesnialakanapkazplecaka: no chyba nie, teraz mam otwarte GG i wykop i 1.3 GB wolne z 3GB. Odpalam Firefox(3 karty) i spada mi do 950MB. Pootwierałem dodatkowo 17 aplikacji i dostępny ram spadł mi do 550MB. Czyli Firefox prawie 400MB a pozostałe 17 też 400? Aplikacje i tak po jakimś czasie będą zamrażane bo zjadały by baterie w tle.

Otworzyłem excela, worda i PowerPointa i kilka innych aplikacji i mam wolne 970mb,
@nod37: zakładam że robiąc tak zaawansowany test nie masz nic w tle

system + gg + wykop zjadają 1.7GB ramu

super optymalizacja bulwo.

Nie wiem co chciałeś mi udowodnić pisząc o tym. W czasie kiedy włączałeś 17 aplikację, FF i połowa z tych wcześniej otwartych dawno była ubita.

Aplikacje i tak po jakimś czasie będą zamrażane bo zjadały by baterie w tle.

są zamrażane i trzymane w ramie żeby wrócić do
@splesnialakanapkazplecaka: ja nawet mam redmi 3 ale jeszcze nie rozpakowałem bo czekam na rom miui polska. Niedługo o tak pewnie zacznę go używać bo właśnie jestem ciekawy tej baterii. Jak to mogę dać znać jak wypada ram akurat w tym modelu