Wpis z mikrobloga

Wstyd mi za tego pajaca Waszczykowskiego, który chce słać do niemieckiego rządu list z prośbą o wytłumaczenie się z "antypolskiej" instalacji na karnawale w Dusseldorfie. Wolni ludzie w wolnym kraju robią sobie heheszki z polityki nie oszczędzając nikogo, a te mentalne #!$%@? z pisu nie potrafią wyjąć patriotycznego kija z dupy. Ciekawe czy rząd USA też będzie słał jakiś kretyński list do Niemiec w sprawie amerykańskiej figury, która też się pojawiła na karnawale?

#bekazpisu #neuropa #4konserwy #polityka
Pobierz
źródło: comment_fbX1xUcLf6F5Od8dpOnT6njysVItgkzW.jpg
  • 55
@grzegorz-zielinski: A to ma coś do rzeczy? Pls nie rób #!$%@? z logiki chociaż podejrzewam że inaczej nie potrafisz. To że rzucam komentarz to nie znaczy że się tu czymś przejmuję albo że angażuję emocje tak jak większość z was. Za to twoje kontr komentarze świadczą że coś piecze najwyraźniej, bo starasz się coś udowadniać na siłę :)
@RobotKuchenny9000: A to ma coś do rzeczy? Pls nie rób #!$%@? z logiki, chociaż podejrzewam że inaczej nie potrafisz. To, że rzucam komentarz broniący człowieka, którego nazywasz "robakiem bez godności" nie znaczy, że się przejmuje, czy angażuje emocje jak ty. Za to twoje kontr komentarze świadczą, że coś piecze najwyraźnie,j bo starasz się coś udowadniać na siłę :)


Aha, to już szósty komentarz p.t. "ale mam to w dupie i nic
@RobotKuchenny9000: Ale wiesz że tak zaciekle starając się wyśmiać innych z tego powodu że się przejmują tą sytuacją, sama pokazujesz że ona (ta sytuacja) wcale nie jest ci obojętna i też się nią przejmujesz? Czy nie ogarniasz tego bo zbyt skomplikowane?
W tym roku w modzie jest Erdogan, ISIS, Merkel, Kaczyński. We wcześniejszych latach: Trump, Obama, Putin salafici, znowu Merkel, Clinton, Sarkozy, znowu Merkel, Benedykt XVI, George W. Bush, Hilter oraz Hitlermerkel... oberwało się wszystkim. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@tyrald: A był kiedyś sparodiowany Netanjahu? Jaka byłaby reakcja Izraela gdyby z dupy wuja Sama wystawał Żyd? Myślę, że była by wielka awantura, kajanie się władz miasta i pokaźna
@Shuin: nie znalazłem samego Netanjahu. Przypuszczam, że jakaś karykatura Izraela też się pojawiła. Do znalezienia posługiwałem się Google, więc masz dostęp do tej samej informacji. Osobiście nie prowadzę archiwum takich karykatur. ( ͡° ͜ʖ ͡°)