Wpis z mikrobloga

Mam pytanie. Jako, że nowy Need for Speed jest w promocji na PS4 to czym się różni wersja deluxe od zwykłej? Wyczytałem, że jest to BMW ze starego most wanted a tak to oprócz tego inne dodatki, no właśnie jakie? W ogóle czy warto tę grę brać za 107 zł (wersja deluxe niecałe 130 zł), a może poczekać do wersji PC w kwietniu? W sumie teraz mam w co grać (boskie XCOM 2) ale korci mnie bo gra wygląda na fajną ścigałkę arcade (driveclub mnie nie porwał). #ps4 #gry #nfs #pcmasterrace
  • 5
@cadwell: Tylko tam w dniu premiery nie dostanę za 107 zł. Mocno przeszkadza 30fps? Pamiętam, że w Rivals na Pc był limit i mi nie przeszkadzał (chociaż ogólnie 60fps w wyścigach się przydaje).
@michael323: Masz chyba dodatkowe naklejki na samochód. Jednak szczerze, to polecam poczekać aż stanieje do poziomu 30 zł. Więcej nie opłaca się dać za to. Ściganie się jest fajne, świetne drifty ALE gra praktycznie opiera się na nich. 80% eventów to drifty, co po kilku godzinach gry może znudzić. Fabuła to dno, niewiadomo po co i dlaczego wszystko robisz. Policja jest jak w Carbonie- jest i nic nie robi. Pościg kończysz