Wpis z mikrobloga

Wrzucam wpis wcześniej żeby więcej osób miało szansę zobaczyć.

Postanowiłem w każdym wpisie robić listę osób, z którymi miałem szczęście już pisac dzięki temu tagowi. Są to:
(wołać? nie wołać? :D)
- Shyvana
- uatach
- NieNieNieNieSwissAccounts

Jeśli chcesz jutro wziąć udział w następnym losowaniu i zamienić ze mną słowo na luzie przez godzinkę albo nieco więcej - plusuj! :)
Na marginesie muszę napomknąć jeszcze, że między poniedziałkiem 8.02 a kolejnym, 15.02 nie przewiduję żadnego losowania. Potem wznowię inicjatywę.
Poza tym ostrzegam, ze zawołam wszystkich plusujących przy ogłoszeniu wyniku :)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na czym w ogóle polega ta inicjatywa, Zox?

Co jakiś czas będę wrzucał wpis gdzie spośród plusujących osób wybiorę jedną, z którą chętnie (i aktywnie! A nie odpisując co 10 minut :) ) porozmawiam przez godzinę (albo i dłużej, jeśli czas pozwoli, zobaczymy) o tym czym żyjemy, co spotkało nas w ciągu dnia, o zainteresowaniach - czym kto będzie chciał :) Wiem, ze na mirko jest masa interesujących ludzi - spotkałem już niejednego i miło mi się rozmawiało. Jestem zdania, że rozmowa i poznawanie nowych ludzi ubogaca człowieka i w pewien sposób pozwala mu dopracować własny światopogląd. No i oczywiście relaksuje :)

Chcesz porozmawiać? Plusuj i obserwuj #godzinarozmowy! ;)

#godzinarozmowy #losowanie #chcepogadac #gruparatowaniapoziomu no i może #zainteresowania, bo lubię ten temat :)
  • 5
Jeśli chcesz jutro wziąć udział w następnym losowaniu i zamienić ze mną słowo na luzie przez godzinkę albo nieco więcej - plusuj!


@Zoxico: jesteś jakąś gwiazdą czy innym celebrytą? ( ͡° ͜ʖ ͡°)