Wpis z mikrobloga

Dla zainteresonwych - tak działa Rise of the Tomb Raider w rozdzielczości ultrawide (2560x1080) na 980 Ti w ustawieniach maksymalnych. W niedługim czasie będą pojawiać się kolejne filmy z różnych gier, ukazujący działanie gier w ultrawide. Zapraszam do obserwowania #ultrawidegaming oraz subskrybobwania mojego kanału na youtube - https://www.youtube.com/channel/UCE1NzWxEc5jP1arBPAPtgHQ
#gryzespiderem #tombraider
Pozwole sobie jeszcze użyć #pcmasterrace #youtube oraz #steam
SpiderFYM - Dla zainteresonwych - tak działa Rise of the Tomb Raider w rozdzielczości...
  • 31
@streetpunkpl: 50-55klatek mam już w momencie kiedy zmienię Anti-alasing na SSAA 2X, zamiast 4x, natomiast jeśli zmienię już na SMAA to już stabilne 60klatek.
@Perlo: dzięki:D pewnie pokażę, tylko odpaliłem tągrę specjalnie żeby wrzucić filmik, grać w nią nie gram, chcę ogarnąć dying light do końca, a tu zaraz The Following wejdzie:(

Następny filmik na 99% będzie z najnowszego Batmana - zobaczymy czy już naprawili to "dzieło" :D
@SpiderFYM: dla mnie nazywanie ssaa antialiasingiem to głupota, przecież to prawie jak granie z 2x większą rozdzielczością albo 4x ( ͡° ʖ̯ ͡°) powinni to usunąć, bo przecież są teraz opcje jak dsr itp

swoją drogą beznadziejna optymalizacja, prawie jak batman arkham knight, gdzie przy premierze pierwszego tomb raidera, karta ze średniego segmentu starczała do max detali 1080p i 30-40 fps(hd 7850), highendy pozwalały na 60+fps
@Perlo: no niestety to jest wpisanę w moją osobę że lubię walną głupim błędem:D ceny ci nie zdradzę bo i tak nie uwierzysz :D

@Jurigag: piszę tak jak jest to podane w opcjach :) z DSR to z ciekawości też odpalę w 5K ale zakłądam że może być jakies 10klatek max :D no optymalizacja jest bardzo dziwna w tej grze. Zobaczę jak w innych miejsach. Zaraz odpalę Batmana i zobaczę
@SpiderFYM: nie no kiedyś ssaa jako aa miało rację bytu, teraz w zasadzie jest dsr które robi to samo ;p gry powiny mieć imho tera tylko smaa/txaa/fxaa/nfaa/dlaa ewentualnie ssaa jak karta nie wspiera dsr natywnie w steorwnikach ;p