Wpis z mikrobloga


Mirko pomusz.

Są tu na pewno ludzie ogarniający programowanie, ale tego, czego mi potrzeba, pewnie nawet nie można nazwać programowaniem, bo dla was to pewnie pierdnięcie, ja jednak mam z tym problem.

Mam swoją stronę w joomli. Interesuję się historią i lubię w miastach Polski robić porównania historyczne z fotografiami przedwojennymi - biorę pocztówkę z początku XX wieku i w tym samym miejscu robię zdjęcie dzisiaj (dział miasta wczoraj i dziś na stronie. Dotychczas prezentowałem zdjęcia w galerii google, ale miast jest coraz więcej, coraz więcej też osób odwiedza moją stronę i wypadałoby ulepszyć styl prezentowania porównań. Bardzo spodobało mi się takie coś jak tu o Zakopanem i podobnie chciałbym zrobić u siebie.

Poczytałem trochę o dodatkach do joomli, pobrałem jakiś plugin Content - Before/After, o którym wyczytałem, że po wpisaniu tych strzałek z kreskami i komendami wytworzy mi z dwóch zdjęć żądane porównanie nałożonych na siebie obrazów. Musiałem na stronie z tymi zdjęciami do kodu html (dobrze mówię?) wkleić coś takiego
_
!before
!after
_
zmienić odpowiednie ścieżki źródłowe, równe wymiary obrazów i to wszystko. Niestety nie działa, zdjęcia się nie wyświetlają, porównania nie ma :(
Robił to kiedyś ktoś z was?
Jeśli ktoś mi pomoże tak, że będzie to działać, mogę w podzięce kaufnąć czteropak
#programowanie #joomla #html #pytaniedoeksperta
t.....w - ! tl;dr Suwak do zdjęć w htmlu - ktoś coś?


Mirko pomusz.

Są tu na p...

źródło: comment_6MLYBF7mJpt9UNgDhGpOBBdczYssxepb.jpg

Pobierz
  • 6