Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór - nic się nie popsuło i parę informacji - zapraszam do Gliwic na mini spotkanie ;)

Data: 13 lutego
Godzina 18:00
Lokal: Dobry Zbeer
Adres: ul. Górnych Wałów 30, #gliwice -> [mapka](https://www.google.pl/maps/place/Górnych+Wałów+30,+Gliwice/@50.2943903,18.6631298,16.7z/data=!4m2!3m1!1s0x471130f9dbb16b55:0xd914ad4be06a1049)
Poza piwem ze zdjęcia (fotka z wczoraj może się zmienić do 13) - będzie parę gier np poker i loża :D
Jedzenie - jedna propozycja w PS -> inna to na rynku burgery i zapiekanki - można się przejść w parę osób.

Chcesz być wołany szybciej - dopisz się sam albo napisz do mnie to dopiszę -> http://mirkolisty.pvu.pl/list/fYv0EKgJBsrguuos
Dajcie znać czy będziecie.

PS
Informacja z lokalu: czy chcemy aby "przygotować Wam deskę serów i wędlin? Dla 10-12 osób jest to koszt 100 zł. Na desce są francuskie, holenderskie sery, włoskie dojrzewające wędliny. Nie przygotowujemy tego na miejscu dlatego jakby coś takiego Was interesowało to musimy wiedzieć dzień wcześniej" - ja bym był skłonny sprobować - dajcie znać. :D

PS 2:
Wybiera się ktoś jutro na piwko do #katowice do Absurdalnej na Bitwa 1 - Gruit IPA. -> "Wstęp i udział wolny!"
Jak tak to proszę dać znać.

PS 3:
Jak ktoś będzie autem tak jak ja to też może napisać - jak coś to 4 miejsca z #zory - tylko powrót w niedziele raczej chyba, ze ktoś nie pije to oddam auto w dobre ręce :D

PS 4:
Przy okazji jak już spamuje to przypominam, że 27 lutego planuje kolejne spotkanie w Katowicach. I tutaj prośba/pytanie do was o sugestię na temat następnego lokal (ankieta pojawi się do tygodnia) - czy nowy lokal zgodnie z tradycją czy jakiś stary (poprzednie to Absurdalna, Biała Małpa oraz Cybermachina). Oczywiście nie wiem (JESZCZE :P) czy w tym terminie są wolne. :D

PS 5:
Może będą naklejki - tylko muszę ogarnąć ( ͡º ͜ʖ͡º)

#katowicewykopparty #slaskiewykopparty #wykopiwo #slask #czestochowa #sosnowiec #zabrze #bytom #bielskobiala #rudaslaska #rybnik #tychy #dabrowagornicza #chorzow #jaworzno #jastrzebiezdroj #myslowice #siemianowice #tarnowskiegory #bedzin #raciborz #swietochlowice #zawiercie #wodzislaw #mikolow #cieszyn #czeladz #myszkow #zywiec #pszczyna
gorush - Dobry wieczór - nic się nie popsuło i parę informacji - zapraszam do Gliwic ...

źródło: comment_wqJK4QyvK3CdWMAs9OhMk85W4NJigXSX.jpg

Pobierz
  • 83
Wołam zainteresowanych (24) z listy Katowice Wykop Party + Piwo
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @gorush @pawel_niki @Zydomasoneria @kavillock @Rzuku @Stopa_Stefana @t12t12 @gaily @cheft @n3xo @MasterSoundBlaster @MiszczJoda @Meow20 @UowcaTroli @Peter_Mountain @kubskypyt @Vitz @kruko0 @janek_kos @matarzyna @Minister_Braku_Kultury @File_not_found @bigdomin9 @JestemZSosnowca