Wpis z mikrobloga

Murki na czasie, wyszło już jakieś RTA w jakimś stopniu zbliżone do drippera? Aromamizer jakby co odpada w przedbiegach ze względu na tę śmieszną opaskę rodem z ijusta ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co sądzicie o aspire cleito i tych wymyślnych grzalkach?

#epapieros #epapierosy
  • 11
  • Odpowiedz
@Cummykaze: dzisiaj dostalem avocado. szybki przeszczep grzalki z derringer (nie mam drutow w pracy) single parallel 0.25ohma i jest spoko. wielkosc decku praktycznie taka sama jak w velo. przeciag troche mniejszy niz velo, w dodatku mam wsadzony adapter pod single; mimo to jest spory. skrobne cos wiecej jutro, jak uda mi sie pobawic grzalkami.
  • Odpowiedz
@Cummykaze: Dzisiaj dostałem griffina, zrobiłem grzałkę dual parallel 9 zwoi 0.4 A1 - 0.2ohma - ustawiłem 70W i smak na wypasie, przeciąg jak na dripperze. Ogólnie jestem bardzo zadowolony :)
Dech naprawdę duży (velocity styled) 16mm miejsca na grzałki, polecam
  • Odpowiedz
@Smooke_pl: @vgf_: @Viscoplaster: szkoda, że griffin jest niedostępny na edymie, bo jest w fajnej cenie i bym go łyknął. Ktoś ma może jakieś info kiedy ma być? Podoba mi się drip, bardzo podobny do tego z velocity który jest dla mnie idealny. Jeśli do tego przeciąg jak chwalicie, to to może być to.
  • Odpowiedz