Wpis z mikrobloga

@AntekMucha: jak i wszystkie ipy i w sumie większość piw od tego producenta... kilka rodzajów chmielu dla koneserów. Jak chcesz dobre piwa w miarę sensownej cenie to polecam primatora , któryś ze smaków Ci sie musi spodobać...
@AntekMucha:
hm, wybrałeś dość intensywne piwo na próbę. Jeśli pijasz tylko "jasne pełne" od szeroko dostępnych browarów, to Atak Chmielu może przerazić i odrzucić. Spróbuj może coś lżejszego, typu:
- warmińskie rewolucje, jasne niefiltrowane (Kormoran)
- 9, marynka z Wąsosza
- polka pils
- zwierzynieckie pils, namysłów pils
- czeskie lagery: krakonos, primator, svijany
- jakieś pszeniczne (Okocim, primator, amber)
- koźlak z ambera
- popij też portery bałtyckie (okocim, żywiec,
@AntekMucha: Jak chcesz spróbować jeszcze raz czegoś mocno chmielowego to polecam poszukać Pan IPAni od Trzech Kumpli. Nie spotkałem się żeby komukolwiek nie smakowało, a wydaje mi się że na początek jest dobrym pomysłem.
@Alcoholic_Desacrator: To niech Cię to dalej śmieszy. Nie zakazuje kupować grodziskiego, tylko ostrzegam że jest specyficzne. Jak dla mnie bardzo fajnym zjawiskiem jest to że ludzie chcą próbować nowych rzeczy i zaczynają sobie cenić towary lepszej jakości.
@BrowarPERUN: No ale po co wylewać piwo? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@AntekMucha: podobno ostatnia warka jet wadliwa. wychodzi nieprzyjemna, kanalizacyjna siarka. jeśli lubisz ipy (goryczkowe, mocno nachmielone piwa) to dałbym mu jeszcze jedną szansę i kupił za kilka miesięcy "Atak" jeszcze raz, z innej warki. a jeśli ipa, apaci nie podchodzą, to poszukaj czegoś innego (jak pisał @BrowarPERUN).