Wpis z mikrobloga

Kto z mireczków grających w #pokemon na #3ds chce Mew? Znalazłem sposób, by go zdobyć bez wyjeżdżania do dojczów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oryginalna instrukcja tutaj

Oprócz europejskiej konsoli potrzeba komputer z WiFi i dostępem do neta, biblioteki Microsoft C++ Redistributable 32-bit oraz taki program.

Tym ostatnim należy postawić sieć WiFi z dowolną nazwą i hasłem, następnie odpalić cmd z uprawnieniami administratora i uruchomić narzędzie, do którego link podano na forum. Po wybraniu odpowiedniego NintendoZone (musi być ten trzeci, czyli hiszpański) powinno po chwili zmienić tę nową sieć na NintendoZone ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niestety rozłącza ją co jakieś dwie minuty, ale to wystarczy, by wejść do appki z Nintendo Zone i zgarnąć kod. Pod kodem jest pole edycyjne – tam można podać maila, na który wyślą kod, ale równie dobrze można zrobić zdjęcie telefonem. Kod podaje się po odpaleniu poków w Mystery Gift, a Mew odbiera od NPC-a w centrum pokemon.

Miłego grania!

#pokemon20
  • 9
@cherrycoke2l: Czy jakiś dobroduszny Mirek mógłby mi załatwić ten kod i wysłać na pw? Jestem na wyjeździe z telefonem i 3dsem do marca bez działającego laptopa :( W pracy wolę nie ryzykować :D