Wpis z mikrobloga

Jak ktoś szuka tanio mibanda 1s to niech wypatruje "miband 1s taniej" na jednym z popularnych serwisów z filmikami (yt) :) Za ok 55 zł macie w ciągu ok 22 dni a za ok 60 zł w ciągu 11 dni. Warto? Warto. Jeszcze wczoraj można było kupić za 50 zł ale ceny już poszły w górę :)
#miband
  • 7
@Quaron: Bonus 5$ masz za założenie konta z reflinka i cały czas jest on dostępny. Bonus dostajesz po akceptacji GA po poprawnym założeniu konta zgodnie z poradnikiem. Wystarczy później zrobić dowolne zakupy w dowolnym sklepie z listy z casbakiem, które zwrócą ci przynajmniej 0,1$ (za zakup mi banda dostaniesz ok 2,3$ zwrotu) i po ponownej akceptacji prze GA możesz sobie kase wypłacić na paypal. Kup sobie dobre okulary bo chyba wzrok
Pobierz ryjek201 - @Quaron: Bonus 5$ masz za założenie konta z reflinka i cały czas jest on d...
źródło: comment_dk6HCGXsgurisedhhB2FwvdKLolmOkp0.jpg
@ryjek201: Człowieku po co te docinki w moją stronę? Dowartościowałeś się tym? Uważasz, że nie powinienem mieć dostępu do internetu bo nie łyknąłem od razu jakiegoś filmiku na youtube z reflinkiem tylko zacząłem szukać informacji na własną rękę?
Napisałem o tych 12% bo po wejściu w reflinka nie pojawiła się żadna informacja, że dostane 5$ za założenie konta. Szukając w google znalazłem tylko informacje o 12% ze strony która zbiera wszystkie
To jak sam przyznałeś jak nie łyknęłeś to po co takie brednie wypisujesz? Przecież czytałeś regulamin, prawda? W poradniku na yt nasz wszystko ładnie opisane...a zresztą miłego dnia.