Wpis z mikrobloga

#wykop #nowywykop2016 #nowymaciejpsuje
@l__g @a__t
zgłaszałem problem jakiś czas temu na kontakt, ale cały czas się powtarza: regularnie resetują mi się ustawienia profilu. Po prostu odświeżam stronę główną lub przechodzę gdzieś i mam nagle wszystkie ustawienia domyślne. m.in: styl dzienny, jwplayer, pokazywanie plusów i minusów osobno, domyślny widok po wejściu w Mikroblog itd. Trochę to niewygodne :)

Dodatkowo dzisiaj zauważyłem że ktoś do mnie pisał wczoraj: http://www.wykop.pl/wpis/16372575/#comment-56310259 a żadnego powiadomienia nie dostałem.
  • 6
@l__g @a__t ktoś coś? nadal się psuje :(
Dodatkowo zauważyłem że przy przełączaniu widoku plusów w znaleziskach źle się wyświetla liczba plusów (brak znaku "+" przy plusach), dopiero po odświeżeniu strony jest dobrze
@a__t: dodatkowo wcale nie dostałem powiadomienia że mi odpowiedziałeś, w ogóle od kiedy jest nowy wykop nie działają mi powiadomienia (ani z tagów ani zwykłe)
@a__t: dzięki, zapomniałem zupełnie że to się też ustawia. Przy okazji zauważyłem że jak mi się nie wczytują ustawienia to wystarczy się wylogować i zalogować ponownie... zawsze lepsze to niż ustawianie wszystkiego na nowo.