Wpis z mikrobloga

@marahin: Po za tym nikt nikomu nie każe zabijać, pushowanie to element pvp. Po za tym rozumiem jeżeli byłby guild war to ok nie fair ale nawet nie ma oficjalnej wojny. Wbijanie w 30+ osób na 8 to według mnie też nie czyste zagranie PVP w przypadku jak bija się gildie bo nie można wszystkich zabić ze względu na to iż każdy dostał by blackskulla/bana za pvp. Swoja droga Rogale napisały
@Rahan90: ale o czym Ty piszesz? Poszedł prosty tekst: - podkładanie się lowlevelami - pushowanie lowlevelami. Blokować się już nie da, jeśli ktoś jest w prot levelu.
Nie wyciągaj jakichś dziwnych tekstów. O tym jest ten post.
@marahin: podkładanie się ? Carpet do nas biegł swoim 60 lvlem bo aktualnie taki tylko ma a oni go zabijali po drodze bo trapowali wejście xD to że nie mają mózgu i nabijają fragi na 60 lvlu zamiast dać mu dojść do nas to nie nasza wina :P Byłby warmode nie mieliby fragów za to ;)
PS. Podkładanie się to np podchodzenie noobcharem pod ue a nie dostawanie specjalnych sdków od
@Rahan90: @szwagry: ale uspokójcie się, co to za nagonka na mnie? Ja tylko i wyłącznie napisałem, że jeśli miało miejsce coś co łamie regulamin - proszę o dowody, to się nimi zajmę. Wypijcie melisę.