Wpis z mikrobloga

#haxcurling

UWAGA UWAGA

Rozlosowane zostały grupy I Mistrzostw Wykopu w Haxcurling. Jest nas 17, zostaliśmy podzieleni na 4 grupy, grupa A składa się z 5 zawodników, grupy B C i D z 4. Każdy zawodnik podejmuje raz każdego rywala ze swojej grupy (czyli każdy gracz z grupy A gra w fazie grupowej 4 mecze, gracze z pozostałych grup 3). Zgodnie z umową w fazie grupowej każdy mecz składa się z 6 endów. Punktacja jak w piłce nożnej - za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt, za porażkę 0 pkt. Z każdej grupy do ćwierćfinału awansuje dwóch najlepszych graczy. O pozycji w tabeli decyduje kolejno: liczba punktów, wynik meczu bezpośredniego, bilans małych punktów, liczba zdobytych małych punktów, wynik dodatkowego meczu. Oto składy grup:

GRUPA A:

@gallez:

@footix:

@Piekarnik:

@Masakrator2142:

@kamdz:

tabela

GRUPA B:

@Adam787:

@xPit3k:

@indiana22:

@oooMaXooo:

tabela

GRUPA C:

@karmelkowa:

@Ian:

@KisielBB:

@wysocki:

tabela

GRUPA D:

@Mr_Av3r4ge:

@scyth:

@amp:

@bartovski:

tabela

tu można znaleźć regulamin rozgrywek

CZAS NA ROZEGRANIE MECZÓW FAZY GRUPOWEJ: DO GODZ. 23:59 DNIA 7 MARCA 2012 (ŚRODA). Wyniki zgłaszajcie administratorowi rozgrywek, czyli mnie. Wszystkie nierozegrane do tego czasu mecze zostaną automatycznie zakończone wynikiem 0:0, chyba że jeden z zawodników próbował bezskutecznie skontaktować się z drugim, wynik meczu będzie wtedy wynosił 0:12 na niekorzyść spóźnialskiego). To nie mistrzostwa w haxball footixa - tu nie będzie czekania pół roku aż zechce Wam się rozegrać mecz. Pozdrawiam i życzę powodzenia w meczach I Mistrzostw Wykopu w Haxcurling! ;)
  • 16
@gallez: Daj jakiś kontakt do Ciebie, najlepiej maila, bo mam sprawę. Jeśli masz w profilu to i tak napisz, albowiem nie mam teraz dostępu do komputera,(@dstranz: ) a w aplikacji na iOS nie widać informacji takich jak kontakt.