Wpis z mikrobloga

Mirabelki i Mirki. Naszlo mnie na wspomnienka otd po pol roku od rozstania z #rozowypasek zeby sie do niej odezwac, zapytac co slychac... Rozeszlismy sie pokojowo, ale przez to pol roku nasz kontakt to kilka sms z zyczeniami na urodziny/swieta i nic ponad to. Myslicie ze warto sie odzywac?
  • 36
W takim razie skąd Ci się wzięła ta myśl? Sentymenty dopadają czasami, ok, to zrozumiałe. Ale podstawowe pytanie- po co chcesz się odzywać?
@mafef: no bo co ci to niby da? najlepszą opcją po rozstaniu jest się pogodzić z tym, że jej życie nie ma nic wspólnego z twoim, odzywanie się nie pomaga w tym (tak, wiem że łatwo mi tak mówić, ale serio to najlepsza opcja)
@mafef: Minęło już trochę czasu, może zdążyłeś się "podleczyć". Kurczę no, "co u niej słychać", jak tak musisz wiedzieć, to sprawdź fb ;d Serio, nie wydaje mi się to dobrym pomysłem. Rozstaliście się nie bez powodu, po co masz sobie trochę robić? A to, że nie wyszło z innym paskiem, nie oznacza, że po byłej nie wyjdzie z żadnym, wiesz o tym.
@mafef: bo nic dobrego z tego nie wyjdzie, poprostu. Po drugie matematyka, pół roku to szmat czasu, to ok 180 dni. Dlaczego wczoraj nie chciales do niej napisac? albo przedwczoraj? moze poprostu dzis gorszy dzien, jakis nowy problem sie pojawił. Pożyj z ta myslą troche czasu, bo niestety ale wysokie prawdopodobienstwo że wyjdziesz na troszke żałosnego.
@mafef: Ogólnie jakoś tak to dam Ci z pozoru #!$%@?ą radę- zajmij się czymś w tym momencie. Pograł w quake czy coś. Gdyby chciała, sama by do Ciebie napisała, nie ma powodu żebyś Ty to robił. Szanuj się :>
@mafef: Tak, daje to szansę na powrót do związku. Nawet jeśli nie będzie chciała, to i tak przypomną Ci się wszystkie piękne chwile, które wspólnie spędziliście. Być może będziesz też mógł usłyszeć o tym jak jest szczęśliwa ze swoim nowym chłopakiem, bo skoro ją kochałeś, to pragniesz jej szczęścia - SAME PROFITY