Wpis z mikrobloga

Nie wpuścili członków KOD do własnej knajpy i teraz stali się przedmiotem ataków

Z powodu historyjki w interneci "Grażynki z KODu" spamują negatywnymi recenzjami, więc "Pomóżmy lokalowi" (czyżby też chodziło o spamowanie recenzjami ale tym razem pozytywnymi?)

Przynajmniej opis się zmienił bo na początku było o tym, że KODowiec chciał ograniczyć wolność właściciela do rozporządzania własnym majątkiem xD


#ambitneznalezisko #wykopowalogika #neuropa
  • 6
@Tajch: Poza wykopową logiką "oni spamują negatywnymi recenzjami" - ŹLE! "My spamujmy pozytywnymi" - DOBRZE! to nie wiem.

Jeśli fb nie wymaga, żeby recenzja była na podstawie własnej wizyty w lokalu to nie widzę w niczym problemu.
@6c6f67696e: Nie namawiam do spamowania. Nie napisałem na czym miałaby polegać ta "pomoc". To leży w gestii interpretacji każdej osoby. Natomiast sam pomoc rozumiem jako wykopanie znaleziska. Podobne zdarzenie nie pojawia się pierwszy raz. Przykre, że przenosi się polityczne spory do każdej sfery życia.
Nie namawiam do spamowania. Nie napisałem na czym miałaby polegać ta "pomoc". To leży w gestii interpretacji każdej osoby.


Nie napisałeś. ale za to w tym samym zadniu wspominasz o " zasypywany przez Grażyny z KOD negatywnymi recenzjami."

hmm... Bardzo ciekawe jaki pomysł pomocy wpadnie do głowy czytelnikom

zerknijmy na ostatnie recenzje na fb (których przybywa dość szybko)

Bardzo dobra restauracja, a szczególnie plus za radzenie sobie z obrońcami koryta.
Niech żyje