Wpis z mikrobloga

No elo. Pare godzin temu pytałem was ( # )

No i potrzebowałem tego aromatu, lece do sklepu. Wchodze tam z kumplem, w środku chyba #!$%@? z 6 osób, każdy gada do każdego. Chociaż dziwnie się poczułem w środku pełno gęstego dymu. Ale do rzeczy. Podchodze do lady, 3 osoby za nią, do którego tu zagadać. No i mówie że potrzebuje aromat TPA czarna porzeczka. Ledwo skończyłem, zdążył mi przerwać że nie ma. Gdy zapytałem kiedy mają jakąś dostawe, usłyszałem że TPA to gówno (?!) i że oni tym nie handlują, polecają jakieś BFC ( BVC, BFV? ) bo (jeszcze raz powtórzył) TPA to gówno.

Ja rozumiem że wszystko wszystkim, handlują czym chcą, ale skoro #!$%@? macie na stronie aromaty, w sklepie ich nie ma bo nie handlują. W sumie niby mam to w dupie, ale szkoda mi tego, że wydawało mi się że przerzuce się z zaopratrywania się na necie w bazy na wasz sklep, lokalnie, bliżej, szybciej - a tu taki #!$%@?. Nie polecam

#smookepl #epapierosy #epapieros
  • 11
@Krekk: Andrzeju, nie denerwuj się :)! Trochę dziwna sprawa i przykro mi słyszeć takie opinie, ale takie sytuacje nie powinny się dziać. Przekazałem komu trzeba, zanalizujemy sytuację i skontaktujemy się z właścicielem owej franczyzy. Przepraszam w imieniu Smooke.pl. Nie przejmuj się, daj im jeszcze szansę. Weź pod uwagę, że większość sklepów to franczyzy i mają różnych właścicieli, jednak jakieś wspólne standardy muszą być zachowane i proszę nie oceniać całej firmy przez