Wpis z mikrobloga

@Klopsztanga zrobił mi dzisiaj dzień, wchodzę sobie na mirko i widzę jak karyna została odpowiednio zniszczona, a pewien mężczyzna być może zwiąże się z jakąś lepszą panienką. Ale co zrobiło mi dzień jeszcze bardziej? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Komentarze @Xanthia, @oszty i @UndaMarina , zwana też raczej jako Undakaryna ( i tak tego nie zobaczy, ma mnie na czarnej, bo raz się z nią w jakiejś nieznaczącej sprawie nie zgodziłem xD)
Ale, przechodząc do meritium, #rakcontent wylewający się z ich komentarzy i BRONIENIE tej dziewczyny jest powalające ( )
Przykłady? Uwaga, materiał zawiera potężną dawkę #logikarozowychpaskow

Po trzecie, może i poleciała na brykę, a może po prostu czuła się źle w tym związku. Może jej czegoś brakowało.


Podsumowując, nie pozuj na tak honorowego kolesia, bo jesteś zwykłym sebiksem, który pokazał swoje prawdziwe ja, przy

okazji nieźle mieszając w jej życiu. Powinieneś się wstydzić a nie chwalić.


( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

czy tylko ja uważam, że pisanie w ten sposób do kobiety i potem jeszcze chwalenie się tym na mirko jest poniżej pewnego

poziomu? Absolutnie jej nie bronię, ale nie wiem jaką krzywdę musiałby mi ktoś zrobić żebym tak się do niego zwracała.

Czasem żałuję, że urodziłam się właśnie w takich czasach (i mówię tu o zachowaniu obojga).

jestem pewna, że faceci kiedyś mieli więcej szacunku do kobiet, a kobiety do siebie samych.


po imieniu? napisanie do dziewczyny, że jest szmatą, którą nawet kibla by nie umył? to poziom typowego sebixa. Rozumiem, > że nerwy mogłyby puścić jakby chodziło o jego dziewczynę, ale ona nie zrobiła mu nic złego, sam to pociągnął to dostał co

chciał.


publiczny lincz i palenie czarownic to ulubiona rozrywka mikroblogowej gawiedzi, przy pełnej akceptacji moderacji.

@a__s, czy mamy wsparcie moderacji w linczach? (ʘʘ)

Wcale nie jest. Chciała znaleźć nowego chłopaka? Co w tym złego? Skąd wiesz jak im się układało? Dlaczego uważasz, że możesz ją oceniać?


Dlaczego uważasz, że możesz ją oceniać?

TOP KEK

Skąd wiesz czy nie chciała zerwać ze starym chłopakiem na rzecz nowego? To że było jej źle w związku ma kluczowe

znaczenie, chyba właśnie wtedy podejmuje się decyzje o zmianach. Wiem, że nie umiesz pojąć, to widać. Dziewczyna nie ma > prawa nic zmienić w swoim życiu?

To normalne, szukała kogoś, kto zapewni jej byt, jej i potomstwu. Co w tym dziwnego?


Czyli każda może zmieniać mężczyzn jak rękawiczki? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jak Ty mało wiesz o kobietach...

To chyba można powiedzieć w tym momencie o każdym z nas ( )

Dość, jeśli chcecie więcej wpadnijcie Tu

Znalazło się tam kilka dobrych różowych, ale najlepiej przytoczyć komentarz @Black_Angel O tutaj
  • 51