Wpis z mikrobloga

Heja mirko, czas na kolejne spotkanie a nawet i dwa pod tagiem #katowicewykopparty

** ** * Gliwice * ** **

Na początek zapraszam wraz z ekipą z #gliwice na drugie w tym mieście spotkanie. Do wyboru są dwa terminy także proszę dać plusa przy odpowiednim. A są to soboty w dniach - 6 lub 13 lutego (dzień przed walentynkami :D).

Lokal wybierzemy za parę dni - ja proponuję Dobrego Zbeera.
Możemy zabrać lożę szyderców czy też zestaw do pokera.
A wieczorem dla tych co zostaną mała domówka ale o tym opowie może kolega jeden z pomysłodawców tego wydarzenia @wielka_glowwa.

No chyba, że jest w Gliwicach lokal z grami / planszówkami. Proszę przemyśleć i odpowiedzieć.
Czasu trochę jest.

** ** * Katowice * ** **

Jeżeli chcemy troszkę większego spotkania w #katowice to proponuję termin w ostatni weekend Śląskich ferii i możliwych sesji. Tydzień później jest IEM więc też może paru osobą nie pasować.

A jest to data: 27 lutego sobota

Lokal do wybrania - na tą chwilę tylko proszę plusnąć jak wam pasuje pomysł i dopisać się do katowickiego eventa -> http://wykoevent.pl/event/46

Oraz zachęcam do zapisania się na automatyczną listę (bo jest tylko 8 chętnych):
http://mirkolisty.pvu.pl/list/fYv0EKgJBsrguuos

Spam tagami miast:
#slaskiewykopparty #wykopiwo #slask #czestochowa #sosnowiec #gliwice #zabrze #bytom #bielskobiala #rudaslaska #rybnik #tychy #dabrowagornicza #chorzow #jaworzno #jastrzebiezdroj #myslowice #siemianowice #zory #tarnowskiegory #bedzin #raciborz #swietochlowice #zawiercie #wodzislaw #mikolow #cieszyn #czeladz #myszkow #zywiec #pszczyna
gorush - Heja mirko, czas na kolejne spotkanie a nawet i dwa pod tagiem #katowicewyko...

źródło: comment_ThLKpIHiePjVkBt9x3HH4fRrgE70QAyA.jpg

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
@MiszczJoda: 3 terminy 2 spotkania - musi się udać :)
@egocentryczka: bo śląsk jest niestety tak daleko - muszę kiedyś porozmawiać ze sponsorami i ekipa aby wybrać jakiś duży lokal - póki co czekam na warszawkę ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@TheMan: hehe, dzięki, ale to jednak za daleko :( poczekam na Poznań albo Szczecin :D - chociaż, jak mi coś odbije, to co tam i tam mogę pojechać, nic minie pozostaje jak tylko obserwować tag i pozwolić kiełkować tej myśli we mnie ( )
  • Odpowiedz