Wpis z mikrobloga

Krótkie posumowanie.

Zacznę od tego, że administracja dała ciała.. to były 10 urodziny, pewnego rodzaju jubileusz, który naprawdę wróżył konkretne podejście do tematu. Tyle zapowiedzi o niespodziankach, konkursach zabawach, a skończyło się jak na wf w gimnazjum: "macie tu piłkę i grajcie", włączyli muzykę i róbta co chceta, w międzyczasie zorganizowali konkurs z pytaniami, do wygrania koszulka wykopu, wygrali darmową reklamę dla wykopu xD No i to tyle z konkursów. Super zabawy bulwo. Mogli od razu zapowiedzieć, że z okazji 10 urodzin organizują dyskotekę to by pewnie połowa sobie darowała przyjście na "imprezę".

Mirki, ale to co się dowiedziałem podczas mojego pobytu o innych mirkach to przekracza ludzkie granice XD Mógłbym zacząć bajki pisać :D Połowa mirków zarabia 40k, a druga połowa 15k. Na wszystkim się znają, nie ma lepszego od nich. Geniusze dosłownie. Mogliby współpracować z Eltonem Muskiem. Taka inteligencja siedzi na stronie wykop.pl i nie potrafią podnieść poziomu wykopu - medżik. A jak przejrzysz profil #programowanie to pytają o notatki ze studiów hehe

Już nie wspominając, że każdy krzyczy do mnie "usuń konto hehe" no hehe..

#wykopparty10
  • 6