Wpis z mikrobloga

@LordOfTheBananas: Zależy jaki masz budżet - ja sprzedałem AKracing z bananem na twarzy - siedzę teraz na jakiejś IKEI i zbieram na Ergohuman (siedziałem parę razy i gorąco polecam). UNIQUE Wau też całkiem OK jak na cenę. Jak szukasz jednak czegoś w podobnej cenie to wszystko byle nie kubełkowe z ekoskórą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@LordOfTheBananas: ja bym proponował siatke. Tak jak ktoś wspomniał, ergohuman to chyba najlepsze ergo krzesło na rynku, tylko trochę przesadzili z ceną. Ja mam Calista, mnóstwo regulacji a ból pleców zanikl już po drugim dniu użytkowania i nie wrócił do teraz. Sam długo szukałem fotela bo z miesiąc i też byłem napalony na te dxracery itd, trochę poczytałem i ostatecznie bardzo się ciesze że nie kupiłem tego tworu :)
@LordOfTheBananas: osobiście mam serię D, czyli tą która ma większą ilość gąbek żeby wygodnie się siedziało mojej grubej dupie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ceny widzę że obniżyli, w preorderze płaciłem coś 100-200 więcej, a cena premierowa była koło 1300.

Edit: po prawie 2 latach fotel wygląda identycznie jak w dniu odbioru od kuriera. 0 problemów. A wcześniejsze jyskowe twory jakie miałem rozsypywały się po roku.