Wpis z mikrobloga

Hej Mirki, mam pytanie. Właśnie montuje sobie kompa i sprawiłem sobie procek: Intel Core i7-4790K i z tym wiąże się pytanie. Czy muszę od razu dokupować chłodzenie? Przez kompa mam problemy z kasą i miesiąc albo dwa chciałbym popracować z tym dołączonym do procka. Podkręcać na razie nie mam zamiaru. Da radę? Nawet przy grach typu Wiedźmin 3?
#pcmasterrace #komputery #pc
  • 25
@Zashi: Do lata mam zamiar kupić chłodzenie, zmienić płytę główną i pobawić się w podkręcenie ;] Może jakieś chłodzenie wodne uda się kupić bo do tej pory i z laptopem i z pc-tami miałem ogromny problem pod tym względem. Ale koszty składania kompa mnie teraz trochę przerosły.
@Mr_Lewy: Ja mam Thermalright Macho Rev. B i puszczony leciutko na 4,4 GHz. Maksymalna temperatura to jakieś 65 st. C, co jest o 10 mniej niż granica bezpieczeństwa dla naszych procesorów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Zashi: Myślałem właśnie o tym albo o Be Quiet! Shadow Rock Slim BK010 ale to jeszcze trochę czasu. Jak pojutrze złożę kompa to zobaczę w jakich temperaturach mi to wszystko śmiga. W obudowie są wmontowane 3 wiatraczki, nie wiem czy to za dużo zmieni ale zawsze lepiej to niż nic.