Wpis z mikrobloga

@lukaschels: Ćwiartka na Wojska Polskiego, Tomson na Piłsudskiego, Smaki Regionów na Wilczyńskiego. Jedyne Olsztyńskie sklepy z piwem kraftowym*. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Ja_sie_na_tym_znam: Bardzo mało. W Olsztynie nie ma tragedii, w innych miastach podobno gorzej. W Olsztynie znajdziesz bo to olsztyński browar. Ale do kupienia podejrzewam że tylko w sklepach które wymieniłem (chociaż pewności nie mam).
Browar Kormoran w "morskiej opowieści" nawiązuje do swojej historii i daje lekkiego prztyczka w nos rodzimym kraftowcom którzy zapędzili się w warzenie ajpy srajpy na okrągło zapominając o innych piwach. ( ‾ʖ̫‾)

Dawno temu, wśród wzgórz i jezior rozpościerała się kraina, w której zboża, miodu i piwa nie brakowało. Tutejsi mieszkańcy byli mistrzami w warzeniu klasycznych stylów piw, a dzięki podróżom nowe pomysły nie były im obce. Pewnego razu krainę
@RomeYY: szkoda mi, ale jutro chyba jedno otworzę, a drugie do piwnicy ( ͡ ͜ʖ ͡) myślę czy nie jechać i nie kupić więcej, ale cena już 25 zł a ja mam lekki dołek finansowy ( ͡; ʖ̯ ͡;)