Wpis z mikrobloga

Mirki sprawa jest. Siedzę sobie na #studbaza i #!$%@? projekt, nagle wchodzą dwie dziewczyny żeby coś tam skonsultować z promotorem i normalnie mnie zamurowało. Dziewczyna 8/10, gapilismy się na siebie kilkukrotnie i możliwe że coś wisiało w powietrzu. Obczaiłem ją na fb i chyba ja znalazłem. Chyba ;) Zdjęcie ma tak zrobione że za #!$%@? nie ma pewności że ona to ona, profil ukryty, 0 znajomych współnych, NIC o niej nie wiem ;) Napisałbym jakąś wiadomośc teraz, tylko nie wiem czy nie lepiej zaczekać i zagadać gdzieś na polibudzie, z tym że gdzie ja ją #!$%@? znajdę. Mirki pisać czy nie? Najwyżej oleje albo będą jaja jak się okaże że to nie ona ;)

#podrywajzwykopem
  • 21
  • Odpowiedz
@czlowiek_z_lasu: Pisz nie #!$%@?. Nic nie ryzykujesz. Jak się uda to może coś z tego wyjdzie. Jak nie to przynajmniej będzie świadomość że miałeś dość jaj by zagadać. Kuj żelazo póki gorące
  • Odpowiedz
@czlowiek_z_lasu: Nie pisz!!!!!!!!!11111111111 Bo teraz na fb jak wpada do inne to jest powiadamianie. Jeszcze odpisze, a później to już z górki....
Aby nie było mam dwójkę małych ludzi i marudnego różowego na głowie... a mogłem nie pisać i grać sobie w grę.
  • Odpowiedz