Wpis z mikrobloga

Milionowe pytanie tego typu, które się pojawia na mirko, ale cóż, może mi pomożecie.
Szukam telefonu. Skłaniam się ku chińczykom... #xiaomi redmi note 2, #meizu m2, tyle wyczytałem dobroci. Dodatkowo może Asus ZenFone 2. Generalnie fajnie gdyby telefon miał ze 2GB ramu (aktualny ma 512 na #android 4.3, więc jest to dosłownie tragedia...) Fajnym ficzerem byłaby dioda powiadomień, chociaż nie wiem czy nie jest ona już montowana w każdym urządzeniu. Tak samo wolę przyciski nawigacyjne na panelu, aniżeli na ekranie, ale nie stanowi to aż tak dużego problemu.
Coś innego wartego polecenia do powiedzmy 500 - 800+zł?
#aliexpress itp wchodzi w grę jak najbardziej.

dodatkowe tagi: #telefony #smartfon #wincyjtagow
  • 25
@William_Lawson: ja zamowilem sobie Meizu m2 note, w swietecznych promocjach kosztowal mnie na aliexpress 500 pln, czekam az dojdzie i bede toczyl boje z wgraniem lepszego romu, generalnie chyba s pelnia twoje zalozenia. Mialem okazje sie bawic troche czyims i podobal mi sie bardzo
@fortySeven: hm, nie wiem ;) troche tu podpytywalem to zostalem #!$%@? ze sie nie znam. Chodzi o to ze od chinczyka dostajesz rom z oznaczeniem A (chinski) i mozna wgrac miedzynarodowy (I) gdzie wywalone sa chinskie programiki, rozne cuda ktorych nie uzyjesz u nas plus jest sa juz uslugi google. Niech mnie ktos poprawi jakby co
@William_Lawson: tak jak koledzy napisali
Redmi Note 2, letv x600 albo x500.
Co Redmi Note 3 różni sie od dwójki czytnikiem linii oraz metalową obudową, większą baterie można pominąć bo nie sprawia że wyżnie dłużej pracuje telefon a nie przy tym slotu na karte SD. Wiec jeśli czytnik linii nie czymś o czym marzysz, lepiej kupić Redmi Note 2 w wersji 16 GB a z kasy która zostanie kupić dobrej klasy
@bocznica, @lukaschels: podajcie link do aukcji jeżeli macie.
Co do tego redmi note 2 a 3, to bateria jest dla mnie obojętna i tak ładuję praktycznie codziennie. Czytnik też jest raczej zbędny. Mam 16GB kartę, więc na ten moment mi starczy, chociaż prawdopodobnie będę w niedalekiej przyszłości szukał jakiejś 32.
Z tym letv troszkę się boję, bo to nowość + nie ma diody z tego co czytam, a to jednak
@William_Lawson: ten meizu m2 note co ci bocznica wysłał kosztuje więcej, jest wolniejszy, nie do końca spolszczony ma soft nawet ten co byś sam wgrywał. redminote2 będzie miał pl w 99% jak wgrasz miui polska. jestem laikiem a sam wgrywałem na xiaomi raz miui polska i poszło mi bez problemu, poradniki mają naprawdę dobrze napisane. i wsparcie w postaci cotygodniowych aktualizacji.