Wpis z mikrobloga

@akordeon: mnie się kolor nie podoba a mam bardzo podobny tyle że właśnie z białym kamieniem.
co do zahaczania- też tak myślałam ale to wcale nieprawda. jeśli ma dobra koronę, to nic nie będzie haczyć
  • Odpowiedz
najlepiej wybadaj grunt czy wybranka preferuję kamienie kolorowe - nie każda kobieta je lubi, a większość ma preferencje odnośnie barwy np. rubin, szafir czy szmaragd. Do tanzanitu ciągle ciężko przekonać kobietę mimo, iż są moim prywatnym faworytem.
  • Odpowiedz
@Tarec: w sieciówkach otrzymasz takie samo białe złoto jak u magicznego małego jubilera - co najwyżej różnicą jest grubość warstwy rodu jakim jest pokryty wyrób (co zależy od metody rodowania). białe złoto z natury jest żółtawe, dlatego je się pokrywa rodem, który się z czasem najzwyczajniej ściera (co nie jest problemem bo możesz ponownie oddać pierścionek do rodowania). Przy czym należy pamiętać, że u małego jubilera jest większa szansa na zabrudzenie
  • Odpowiedz
@Tarec: wrzuć jej zdjęcie z dobrym oświetleniem, Twój link tylko potwierdza moje słowa - białe złoto jest białe ale z delikatnym żółtawym odcieniem i dlatego się je roduje, aby uzyskać śnieżno biały blask. Tym razem zaufaj mi - pracowałem przy produkcji przez kilka lat, w tym również przy hurcie brylantów, więc mam pojęcie o czym mowie:) jeśli nie znajdziesz chwili na zdjęcie, wieczorem wrzucę fotkę białego złota i tego samego wyrobu
  • Odpowiedz
@akordeon: ZAJEBISTY jest super chciałabym sama taki dostać, a nie sztampowy oklepany z diamentem wielkości ziarenka piasku za CH&^% wie ile z Apara albo Kruka który do miesiącu trzeba reklamować kupuj ale tylko u jakiegoś lokalnego jubilera
  • Odpowiedz
Dzięki za odpowiedzi wszystkim, nie spodziewałem się takiego odzewu. Nie mam czasu teraz, żeby każdemu z osobna odpisywać. Różowa mi go wysłała w sumie i powiedziała, że spoko to tak luźno tutaj wrzuciłem :)
  • Odpowiedz
@akordeon: ja osobiście "wolałabym"(bo już swój mam i właśnie taki idealny) jasny - tzn. żeby sprawiał wrażenie lekkiego i delikatnego - ten jest bardzo ładny, ale ciemny i ciężki. szukałabym w kolorach biel - koral. mówię tutaj o kolorze "kamieni". Ale każdy ma swój gust. Raczej złoto niż ssrebro/białe złoto.
  • Odpowiedz
@akordeon: niedawno go zobaczyłam na stronie yes i się zakochałam, jest przeprzeprzepiękny, a na żywo jeszcze lepszy, kupuj!

I zobacz jak się rozkładają komentarze - niebiescy piszą że "tylko białe złoto, tylko brylant, tylko jakieś maleństwo z zawijasami", a różowym podoba się właśnie taki. Bardzo nie podoba mi się to że wszędzie widzę prawie identyczne pierścionki zaręczynowe, które zresztą nawet nie są ładne. Dlatego się wypowiadam w tym temacie chociaż daleko
  • Odpowiedz
@nint jesli chodzi o ten model z yes'a to widzialam go na rece i jest troszke przygaszony. ładnie sie błyszczy tylko w salonie przy dobrym oświetleniu. mimo to jest piekny. dla mnie swietny jest w polaczeniu z diamentami, maja w yes taki model
  • Odpowiedz
@akordeon: nadaje ;) Moja narzeczona dostała praktycznie taki sam tyle, że z dużym szafirem (niebieskim tak:)) w środku i diamencikami na około ;) ... I zamiast żółtego złota dało się białe - ciągle chodzi ucieszona z tym pierścionkiem a to już drugi rok jak go na palcu nosi ;)
  • Odpowiedz
@pedros92: tylko, że tu nie potrzeba żadnego analizowania rynku. Wystarczy mieć 20+ lat i trochę znajomych różowych ,żeby widzieć je wszędzie, czy się tego chce czy nie
  • Odpowiedz