Wpis z mikrobloga

@lkg1: Po pierwsze - jak prześledzisz moje następne tweety to zauważysz, że przeprosiłem za to. Po prostu nie skojarzyłem, że ten Rodriguez to jest popularny James, po prostu wziąłem go za jakiegoś anonimowego Kolumbijczyka. Zaćmienie. Rozumiem, jak ktoś głosuje na kumpli, dlatego w całej wyliczance np. pominąłem Belga, który dał dwóch kolegów z kadry na podium.

Po drugie - generalnie twój wpis jest idiotyczny, ponieważ Barcelona miała taki rok, że spokojnie
@Krzysztof_Stanowski: po pierwsze - przeprosiłeś po czasie, a ten wpis powstał niedługo po twoim tweecie. Założyłem, że zwyczajowo hejtujesz piłkarza Realu. Jak się okazało było to założenie błędne, bo nie wpadłem na to, że możesz nie wiedzieć, jak się nazywa i z jakiego kraju pochodzi James Rodriguez. Mój błąd.

Po drugie - błagam, na pewno panowie z Barcelony głosowali tak, jak głosowali, bo szczerze wierzą, że Rakitic czy Iniesta byli trzecim
@lkg1: Po pierwsze - czytałem tak wiele nazwisk w tej tabeli, że nie skojarzyłem i tyle. Zaćmienie. Zwłaszcza, że był on opisany jako Rodriguez Rubio James David (łatwo sprawdzić) i spojrzałem na niego jako na jakiegoś „Rubio Rodrigueza”.

Po drugie - nie twierdzę, że nie głosowali po koleżeńsku. Twierdzę, że da się zagłosować na trzech piłkarzy z Barcelony i poprzeć to argumentami. A na trzech piłkarzy Realu akurat za ten konkretny
@Krzysztof_Stanowski: suma sumarum myślałem (i nie tylko ja), że piętnujesz Jamesa za kolesiowskie głosowanie, gdy jest to nagminne wśród większości piłkarzy z wielkich klubów. Okazało się, że popełniłeś głupi błąd (zdarza się). I tyle.

Za to z toczeniem beki, że jakiś koleżka z Pakistanu czy Zimbabwe głosuje na Robbena się trudno nie zgodzić ( ͡° ͜ʖ ͡°)