Wpis z mikrobloga

@OddieTG: Jeronimo to właściciel Biedronki. Lepiej sprawdź, kto jest producentem. Np. colę original produkuje Hoop, a jogurty Fruvita produkuje Bakoma.
  • Odpowiedz
Biedronka nadzoruje jakość sprzedawanych produktów


@BielyVlk: I sprawdza każde ziarenko kukurydzy czy robaka w nim nie ma.
Niech pisze do producenta to może nawet dostanie jakieś smaczne przeprosiny.
  • Odpowiedz
@goblin21: Nie sprawdzają wszystkiego ale narzucają standardy jakości, pracowałem kiedyś przy produkcji art. spożywczych i przy produktach dla Tesco sieć narzuciła mycie linii produkcyjnej dwa razy w ciągu zmiany, tam gdzie szły produkty pod własną marką (1,5 do 2 razy droższe) było myte raz( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@OddieTG: w sumie to też zależy od regionu w którym mieszkasz. Teraz jednak patrzę na puszkę, bo też dzisiaj kupiłem i jak zawsze miałem od Dawtona to teraz jakaś zagraniczna firma BCE z Węgier
  • Odpowiedz
drobny edit: producentem jest firma CGC Hungary KFT. Wystosowałem maila do BOK Biedronka w celu wytłumaczenia zajścia lub podania gdzie mógłbym zwrócić się z taką uwagą - zobaczymy :)
  • Odpowiedz
@OddieTG: Jeśli kukurydza wygląda na świeża to sorry ale to to samo co robić aferę o robaka w jablku. Proces produkcyjny raczej bez zarzutu. robak ukrył się w ziarenku i na pewno trafił tam przed tym zanim przekroczył progi zakładu.
  • Odpowiedz