Wpis z mikrobloga

Nowy rok nowe nadzieje, taa.
Mamy już 3 osoby które prowadzą swoje challenge, wszystkie warto obserwować bo nie ma co ukrywać, pod tagiem się wiele ciekawych rzeczy nie dzieje. Dotychczasowe wyzwania odnoszą się do cashu, dlatego wypada coś zrobić dla społeczności mtt.

Proponuję challenge dla wszystkich, którzy starają się wyjść z mikro stawek. Założenia wstępne są bardzo proste:
-bankroll $100
-mtt/sng/spiny, wygrane z cashu się nie wliczają
-przynajmniej jedno podsumowanie w tygodniu od każdego uczestnika, wtedy można prowadzić tabelę z wynikami wszystkich graczy
-termin do końca roku
-jeden wspólny tag do postowania wyników

Znalazłoby się kilku chętnych na takie wyzwanie? Dla osoby z największym profitem można kupić symboliczny puchar, cokolwiek. Bardziej chodzi o zabawę i motywację.
#poker
  • 13
@MarekKillerMirek: Od niedzieli gram 180 turbo za $2.50, ale póki co staram się iść w jakość a nie w ilość. Z chęcią mogę wrzucać jakieś podsumowanie raz na tydzień. Bankroll $100 trochę mały, ale myślę, że mogę ustawić sobie taki limit - jak będę 40BI do tyłu to będzie znaczyło, że coś robię źle.
@supremin1: najprawdopodobniej będzie łączony cash i mtt, także nawet jakbyś grał sam cash nie będzie problemu. Wieczorem nad tym pomyślę i zrobię wpis. Póki co aktualne wyniki, czy twoje czy z pozostałych challengeów się jeszcze nie wliczają do tego.