Wpis z mikrobloga

Mireczki, #pulsarlostcolony, gra wspomniana na Mirko w tym wpisie. Mało się o niej pisze lub mówi, a moim zdaniem zasługuje na więcej uwagi.
Na razie jest nas dwóch (ja i @Lisiu), brakuje jeszcze trzech członków załogi (role do uzgodnienia później) i można wyruszyć w niezwykłą podróż po galaktyce legendarnym (no, miejmy nadzieję) okrętem badawczym ORP Tylkomirko*.

Wszyscy rekruci mogą składać swoje wnioski tutaj lub na PW, razem z jakimikolwiek uwagami lub propozycjami.

Gra jest dostępna na Steamie za 23€. Jeśli ktoś uzna, że to jednak trochę za dużo za grę, której nie zna, to informuję, że nie ma ona jeszcze DRM-ów, więc wypróbować można za darmo, a dopiero potem, jak się spodoba, wesprzeć twórców (którzy, swoją drogą, ruszyli dzięki Kickstarterowi). Aktualna wersja to Beta 5.1.

*Siedzi jeszcze w stoczni nieochrzczony, farba nie wyschła, więc można spokojnie przemianować.

#gry #startrek #steam #coop oraz, aby powiększyć grono potencjalnych zainteresowanych, #elitedangerous
  • 2
@HpALc_9000: Grałem już trochę z ludźmi, teraz nawet znośnie gra się z botami, bo można je przypisać do wszystkich dział. Ogólnie gra na początku fajna i nastawiona na granie z ludźmi, ale szybko się nuży, ciągle to samo, a poziom wyzwania jest mały.

Mogę w weekend prograć, mam serwer Teamspeaka, może znowu mi się spodoba.
teraz nawet znośnie gra się z botami, bo można je przypisać do wszystkich dział.


@shusty: No, jeszcze różnie to bywa, szczególnie na tym nowym okręcie (frachtowcu), często boty się zawieszają i nie wiedzą co robić. Ale podobno AI jest obecnie priorytetem u devów, więc to się pewno zmieni.

gra na początku fajna i nastawiona na granie z ludźmi, ale szybko się nuży, ciągle to samo


Wysokim priorytetem jest też ponoć rozwój