Wpis z mikrobloga

@Wojtas087: @Kapitan_Nemo_na_koniu_Mewa: Pomaga sie nie krzywic, poza tym caly czas balansujesz cialem wiec nie masz sztywnego kregoslupa i szyji. Unikasz urazow. Godzinka dziennie i bedzie zdrowa. Wiec jezeli tego nie robi 8h tylko godzine to tak pomaga.
Choc takiego czegos nie powinna robic w pracy chyba, ze szef pozwala i nie kontaktu z ludzmi z zewnatrz.
  • Odpowiedz
@Wojtas087: Prawda ;)

Serio, nie uwazam tego za cos zlego - pracujac po 8+ godzin przy biurku trzeba czasem wstac czy chociaz troche zmienic pozycje.

Niestety, ja jestem na to zbyt leniwy i po prostu siedze na dupie ;)
  • Odpowiedz
@magenciorek: zaczniesz pojmować, jak będziesz mieć problemy z kręgosłupem od codziennego siedzenia po kilka godzin przy biurku. to nie jest widzimy się, tylko postawa w jakiej osoba z takimi problemami może pracować. kilka osób u mnie tak pracuje.
  • Odpowiedz
@Wojtas087: Te piłki są bardzo spoko. Sam jeszcze nie mam, ale jest tak, jak napisał @palladni: Nie jesteśmy fizjologicznie przystosowani do pozostawania w jednej pozycji przez kilka godzin. Plus na tej piłce spoko jest się położyć i przeciągnąć raz na jakiś czas.

Teraz się z tego śmieją, a tak naprawdę poza miejscami bezpośredniego kontaktu z klientem świat od chodzi od fabrycznych "standardów" na rzecz zwykłej, ludzkiej wygody :-).

Jak się
RikkiTikkiTavi - @Wojtas087: Te piłki są bardzo spoko. Sam jeszcze nie mam, ale jest ...

źródło: comment_MMgHM86KUkjJ4cabVaFueKaMX1iXgY6g.gif

Pobierz
  • Odpowiedz