Wpis z mikrobloga

Mirki, czy znacie jakieś narzędzie, najlepiej aplikacja iso/macos do zarządzania #praca i projektami? Chodzi mi o coś, co na jednym widoku, tablicy, zwał jak zwał pokazywałoby mi zadania do wykonania bez przydzielonych terminów + zadania, które mają przyporządkowane daty i godziny. W zasadzie chodzi o połączenie kalendarza i managera zadań. Istotne dla mnie jest to, żeby wszystko było widać na jakimś zbiorczym widoku.

#gtd #aplikacje #zarzadzanie
  • 14
@Nadrill: omnifocus znam... Dla mnie zbyt duże narzędzie, gubiłbym się w nim a swoje kosztuje, więc nawet nie mam jak spróbować.

Hours Time Trackin? Tylko to mi w appstorze wyskakuje, ale to typowe do ukladania dnia i mierzenia czasu chyba?
@normanos: trello uzywa u mnie jeden zespol i musze byc podpiety do nich a przelogowywanie to dramat. Todoist sprawdze, on ma tak, ze ma jednym widoku pokazuje zadania ogolne i np tydzien kalendarza?
@normanos: Ja potrzebuję czegoś takiego jak na rysunku i właśnie zamówiłem sobie kołonotatnik a5 i spróbuje z niego coś takiego zrobić.

W sensie przetnę w 1/4 wysokości strony i tam będzie sekcja na zadania globalne (jak się skończy miejsce i zadania wykonane to sru - do wyrwania) a pozostałe 3/4 strony podzielę na kolumny z 5 dniami tygodnia i zobaczymy co z tego wyjdzie :)
źródło: comment_e8z808ljAldKfcbQeHWtciuaiRH3D99Z.jpg