Wpis z mikrobloga

Byłem w #auchan #real na #cebuladeals wszystko za 1 zł - jeśli mam być szczery... nie ma nic ciekawego...
Jakieś kubki, płyty, soki i czipsy, do ogrodu jakieś badziewia, filtry do kawy, książki, kolorowanki, ubrania.
Tylko że... no właśnie. Nie wszystko jest po 1 zł. Są rzeczy po złotówkę, ale są też po 3, 5, 8 i 10.

Są jakieś myszki, podkładki, słuchawki badziewne, jakieś rybki zwijki na kable, pudełka żeby się słuchawki nie plątały itd.
Coś co przykuło moją uwagę to startery 5 zł za 1 i 3 zł - #januszebiznesu do dzieła ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Konkludując: nic ciekawego.
Lapidarny - Byłem w #auchan #real na #cebuladeals wszystko za 1 zł - jeśli mam być sz...

źródło: comment_6uOQDFh0t107vkzOqJXmNBUfDW0pHYML.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@qwelukasz: Reale zamieniają się w Auchany (od dość dawna) no i od nowego roku nie ma już punktów PayBack i ogólnie już coraz bliżej transformacji no i wyprzedają za złotówkę jakieś badziewia.
Podobno "1000 rzeczy za złotówkę"...
  • Odpowiedz
@Lapidarny: też zajrzałem, praktycznie same śmieci, kilka normalnych produktów minimalnie taniej i w gratisie tabun Januszy wijących się w amoku pomiędzy tymi regałami.
  • Odpowiedz
@goferek: akcja spoko, wyprzedają jakieś dziadostwa o 20 gr taniej (np. na sokach było 1 zł - cena przed obniżką 1,20 zł SUPER PROMOCJA BULWO XD) Janusze kupowali po całe wózki tych soków.
Sam się dałem wkręcić bo mówię "a co tam złotówka co to jest" a kupiłem jakieś batoniki, soki, płyty CD i DVD i kubek XD
  • Odpowiedz