Wpis z mikrobloga

@mestero: To pkt 5 mówi, że chyba się łapiesz, niestety studentem prawa nie jestem i nie wiem czy na pewno dobrze do interpretuje.

Przedmiotowa cena i opis towaru

charakter wiążący - na potrzeby zawarcia konkretnej umowy sprzedaży - zyskują
dopiero z chwilą potwierdzenia przyjęcia zamówienia do realizacji przez
Sprzedającego.
Liczą na to że uda się nie zrealizować tych zamówień i wszystko przyschnie :) Tylko ta cena na Ceneo nie pojawiła się znikąd. Mam nadzieję, że nie jest prawdą to że można jakąkolwiek cenę podać w porównywarce bez żadnych konsekwencji
@garfi4:

Ale naprawde tak trudno zrozumiec, ze potwierdzenie zlozenia zamowienia i potwierdzenie realizacji zamowienia to dwie rozne sprawy? Wlasnie dostales odmowe realizacji zamowienia.

Zgodnie z polskim prawem, jezeli nie potwierdza Ci, ze beda realizowac zamowienie, to nie musza tego robic. To nie allegro, ze "musza" Ci sprzedac.

Dlatego nie wiem, po co byla akcja kupowania na ceneo, skoro kezeli towar skonczyl sie u sprzedawcy, to wiadome bylo, ze go nie sprzedadza.
@sylwek2k:

Informujemy, że sklep Neo24 Sp. z o.o. rozpoczął realizację Twojego zamówienia numer 1512723TRI złożonego w dniu 2015-12-31

Jeżeli złożyłeś zamówienie w więcej niż jednym sklepie, otrzymasz podobne potwierdzenia po rozpoczęciu realizacji zamówienia przez każdy ze sklepów.
@sylwek2k: W mailu jest napisane, że rozpoczęli realizacje zamówienia. W tytule maila jest o przyjęciu zamówienia do realizacji. W regulaminie 2.3 jest napisane o potwierdzeniu przyjęcia zamówienia do realizacji.

Potwierdzenie przekazania zamówienia do sklepu przyszło we wcześniejszym mailu od Ceneo.