Wpis z mikrobloga

Witacie.

Czas rozpocząć turniej.

Niedługo można powoli zacząć tworzyć drabinkę.

Mamy 4 drużyny: Aniołki Minusa, Teletubisie, Grube Cierniki buszujące w trawie oraz 98

https://docs.google.com/document/d/1fWYwSCzEWvEiP1-XOYBUD5Ty7SgUH_zRVePs1deZlRU/edit

W puli nagród znajduje się:
2 euro w skinach od CS:GO (ode mnie)
1,5$ w skinach od @vesterr
4 kluczyki od @IrvinTalvanen
Kupon promocyjny na wirtualną walutę na serwerach Tylkostrzelaj.pl podziękowania dla @TylkoStrzelaj
Gifty do takich gier jak: Spacechem i Contraption maker. (nie pamiętam od kogo)

Nie obrażę się gdy ktoś wrzuci coś do puli.
Jeśli ktoś ma drużynę i chce dołączyć- niech szybko się zgłosi!

@Czadecki wybrał liczbę 1234- więc drabinka wygląda tak:
Aniołki minusa grają z Grube Cierniki buszujące w trawie
Teletubisie grają z 98

Proponowałbym uporać się z grą do kolejnej niedzieli- trzeba wybrać pasującą wszystkim godzinę (ja mogę nawet dzisiaj)

Regulamin
1: Wybór mapy- drużyny dają swoje propozycje i dogadują się między sobą. W przypadku konfliktu prowadzący konfliktu rzuca monetą lub losuje w Excelu. Jeśli jedna z drużyn chce grać na mapie spoza puli map oficjalnych, a druga się na to nie zgadza- wybrana zostaje mapa oficjalna
2: Jedna gra- jedna pełna mapa. Jeśli drużyny ustalą między sobą mogą ominąć którąś część (finał lub pierwszy fragment)
3: Jeśli to możliwe ktoś mógłby pozwolić oglądać swoją grę (opcja Steam) a wybrana osoba (lub ja) zostałaby komentatorem na Twitchu.
4: Nie ma bólu dupy o przegraną- sami dobieramy składy i gramy dla zabawy. Spamowanie TSa, Steama, Wykopu może zakończyć się usunięciem z turnieju.
5: Gramy na oficjalnym dedykowanym serwerze, lub ktoś jest hostem. Nie gramy na error server, promodzie i innych wynalazkach.
6: Dogrywka jeśli obie drużyny się zgodzą lub gdy kogoś wywali. !UWAGA! jeśli jest duża dysproporcja punktów i ktoś wyjdzie z gry- nie będzie dogrywki bez zgody drużyny wygrywającej.
7: W drużynie może być jedna osoba która założy konto na wykopie po opublikowaniu [tego wpisu](http://www.wykop.pl/wpis/15581437/witam-co-powiedzielibyscie-na-wykopowo-mikroblogow/52662601/#comment-52662601 oraz musi być Polakiem.
8: Mecz rozpoczyna się gdy obie strony są gotowe (tradycyjne R, ready)
#l4d2 #l4d2zwykopem #left4dead2 #left4deadzwykopem #wykopowyturniejl4d2
W.....t - Witacie. 

Czas rozpocząć turniej.

Niedługo można powoli zacząć tworzy...

źródło: comment_Sw7UYFKtZacr86MRLzgMkHy6uvqmdUF5.jpg

Pobierz
  • 24
@gurken: Tak. Jeśli dasz mi pomysł jak będzie wyglądać początek turnieju z 5 drużynami. Przy 6 drużynach można by stworzyć dwie trzyosobowe grupy gdzie każdy z każdym. W przypadku 5 drużyn proponowałbym:

Dwie drużyny grają ze sobą o finał
Trzy drużyny metodą każdy z każdym grają o finał.