Wpis z mikrobloga

#neuropa #4konserwy #bekazprawakow #polska #polityka

Wczoraj zapytałem czołowych przedstawicieli #4konserwy dlaczego świadomie wykopują i promują na wykopie antypolskie (i prorosyjskie) portale, obrażające m.in. takie postacie, jak śp. Lecha Kaczyńskiego. Jeszcze nie ustał ich bulwers po tym zapytaniu, a już zdążyli wykopać kolejną piwniczaną stronę - blog @tkrystyna, na której znajdziemy:

- w Polsce każdy prezydent, w tym obecny prezydent Andrzej Duda, nie jest prezydentem Polaków, a żydowskim i masońskim pachołem
- znajdziemy obszerny paszkwil dotyczący m.in. śp. Lecha Kaczyńskiego (obrazki w dolnej części "artykułu")
- Wybierając prezydenta, wybieramy agenta dla THE JESUIT ORDER
- POLAKU (rasowy): Udział w wyborach, to zdrada Ojczyzny!!
- możemy przeczytać "Mein Kampf", bo czemu by nie
- i wiele innych antypolskich bzdur - http://trzcinska.neon24.pl/

Wracając do meritum - wykopowych czołowych #4konserwy, na co dzień nazywających innych lewakami, a sobie dających monopol na patriotyzm i prawdę. Na liście osób promujących strony oczerniających polskie władze i polskich prezydentów znalazły się:

@wigilius:
@GoraluCzyCiNieZal1:
@julasck:
@chrupol:
@Misio_Pysio:

Na oddzielną uwagę zasługuje naczelny propagator Grzegorza Brauna na wykopie - @MK_2015:. Dzięki temu, że również wykopał schizofreniczną antypolską stronę, dowiedziałem się, że Grzegorz Braun to Żyd (bo "rzekomo po ojcu dziecko dziedziczy więcej genów"), jest antypolakiem oraz jest przyjaźnie nastawiony do "zbrodniczych żydowskich Ukraińców" (btw., to kolejna strona, która będąc przy okazji antypolską, jest antyukraińska i łagodna wobec Rosji, czego dowodem jest ten artykuł o Braunie). Polecam cały artykuł, także grafikę z na pewno prawdziwym cytatem prof. Bronisława Geremka - "#!$%@? wszystkich Polaków i sami będziemy rządzić" xD Dziękuję ci @MK_2015, że otworzyłeś mi oczy na Grzegorza Brauna, bo bez ciebie nie poznałbym tej strony i faktów, jakie się na niej znajdują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 29
  • Odpowiedz
Na liście osób promujących strony oczerniających polskie władze i polskich prezydentówznalazły się:


@glosnik: Możesz mi wskaż choć 1-no znalezisko które promowałem, a którego treść oczerniała Polskie władze i polskich prezydentów?
  • Odpowiedz
@MK_2015: M.in. dzięki twojemu wykopowi zajrzałem na tę stronę i przeczytałem te szokujące informacje o Grzegorzu Braunie. Gdybyś weryfikował źródła, które promujesz na wykop.pl, być może nie dowiedziałbym się takich rzeczy.

@julasck: To samo. Gdybyś weryfikował źródła, które promujesz, ani ja, ani inni wykopowicze, nie przeczytaliby takich oszczerstw. Jesteście pierwsi do zakopywania "lewackich" źródeł z automatu, ale jednocześnie promujecie takie karygodne strony.
  • Odpowiedz
@glosnik: Znalezisko które podajesz jako przykład faktycznie czytałem, ale po zapoznaniu się z jego treścią uznałem, że autor wpisu pojechał zdecydowanie za grubo, więc postanowiłem pozostawić bez komentarza.. Tak że dalej nie wiem o co ci chodzi i dlaczego odnosisz to akurat do mnie.. Zresztą podobnie ma się sytuacja z poprzednim artykułem do którego odnosiłeś się wczoraj, którego też nie wykopałem..
  • Odpowiedz
@julasck: Aha, czyli mimo że uznałeś, że autor pojechał za grubo, to wykopałeś znalezisko? Czy może wykopałeś bez czytania i bez sprawdzania źródła? Fakty są takie - wykopałeś ten link, dzięki czemu był jednym z popularniejszych w wykopalisku. Zniknął tylko dzięki zakopom waszego znienawidzonego "lewactwa" i neuropy.
  • Odpowiedz