Koniec zapisów.

Gramy tak jak ostatnio, pierwsza faza grupowa ( 4 drużyny, każdy z każdym po dwa razy, wyjdzie 12 meczów, brak limitu goli, REMISY, czas trwania jednego meczu 4 minuty, samo rozegranie meczów będzie trwało 48 minut, więc faza grupowa nie powinna trwać dłużej niż godzinę).

Do fazy pucharowej przechodzą drużyny które zajęły odpowiednio 1 lub 2 miejsce w fazie grupowej (jeżeli zdarzy się że drużyna z miejsca 3 posiada tyle samo punktów ile ma drużyna z miejsca 2, to czynnikiem decydującym będą mecze rozegrane między tymi drużynami. Drużyna która ma 2 wygrane przechodzi dalej, jeżeli obie drużyny mają w owych meczach po jednej wygranej, decyduje bilans bramkowy z tych dwóch meczów. Jeżeli bilans bramkowy nie jest jednoznacznym czynnikiem rozstrzygającym, drużyny grają baraż. Podobne przypadki będą rozstrzygane w sposób analogiczny).

Faza Pucharowa

Półfinały : 2 mecze po 5 minut, bez limit bramek. Jeżeli po 2 meczach będzie remis gramy dogrywkę do złotego gola.

Mecz o 3 miejsce: 2 mecze po 6 minut, bez limitu bramek. Jeżeli po 2 meczach będzie remis gramy dogrywkę do złotego gola.

Finał: 3 mecze po 5 minut, bez limitu bramek. Jeżeli po 3 meczach będzie remis gramy dogrywkę do złotego gola.

Gramy o sławę, pas Wykopu oraz uścisk dłoni od organizatorów.

Poszukiwane osoby które udostępnią swoje boiska do rozegrania fazy grupowej. ( np. @dertas i @Trzepaczka )

Osoby które otworzą boisko mają obowiązek ustawienia sobie handicap na czas rozgrywania meczu. Wartość jaka powinna być ustawiona nie powinna być niższa niż średnia pingów osób pozostałych (powiedzmy że handicap na poziomie 60-70 będzie < O K >)