Wpis z mikrobloga

@Adamus_xxx: Internet z Polsatu z antena (modem+router) działa tylko do 30mbit (nie mówią o tym niestety w salonie). Przejrzy tag #lte jest tam dużo na temat oferty i działania operatorów. Ja obecnie używam LTE z Orange, jestem zadowolony, ale drugi raz bym nie wziął (mogłem podłączyć kablówkę do 120mbit w tej samej cenie). Jeśli nie masz innej opcji to LTE nie jest złym pomysłem.
@mpiotr89: Chwila moment, mogłeś mieć kablówkę a zamiast tego wziąłeś lte? ##!$%@?
Szczególnie, że teraz w orange masz maks prędkość po lte 10 mbps. Przy okazji tego możesz wypowiedzieć umowę jak chcesz.
@Adamus_xxx: plusa odradzam grają w #!$%@?, masz gdzieś nadajnik play? gdzie mieszkasz?
@ElCidX: Mam umowe jeszcze poltora roku, chyba nie moge jej wypowiedziec? Tzn bez kar, chyba ze o czyms nie wiem. Nie wzialem kablowki, bo nie wiedzialem czy sie bede przeprowadzal, nie mam niestety jeszcze swojego mieszkania. Teraz bym wziak gdybym wiedzial ze moge wypowiedziec (multimedia jest jednak w calym miescie i moglbym przeniesc usluge przy kolejnej przeprowadzce).
Teraz dziala na 5mbit... Ale zazwyczaj dziala do 12-15. Musze sprawdzic ktory dokladnie pakiet mam. Mam nadzieje ze sie zalapie to lte poleci precz i zawitam do multimedii po 120mbit za 59zl (obecnie tyle place za lte). Dzieki za link ;-)
@mpiotr89: Ja za lte płace w zasadzie poniżej 10 zł miesięcznie więc nie narzekam, chociaż teraz play daje znacznie szybciej lejek, bo zaledwie po 100 GB, gdzie kiedyś można było ściągać po 300 GB.