Wpis z mikrobloga

W listopadzie zgłosiłem na policję sprawę tego, że dwóch typów pobiło mojego kolegę. Odebrałem dziś list na poczcie od policji, w którym to liście stwierdzają odmowę wszczęcia dochodzenia, gdyż pobity nie odniósł żadnych obrażeń. Aha, czyli w tym kraju można bić każdego a policja nie będzie wszczynała dochodzenia, gdy stwierdzi, że ten ktoś nie doznał obrażeń?
I jeszcze w uzasadnieniu o nie wszczęcie dochodzenia piszą "Postanowienie o odmowie wszczęcia dochodzenia nie wymaga uzasadnienia".
OTO SPRAWIEDLIWOŚĆ!!!!
Pytanie do osób, które znają się na prawie - czy da się coś z tym zrobić? Czy już można olać to?
#policja #polska ##!$%@?
A.....o - W listopadzie zgłosiłem na policję sprawę tego, że dwóch typów pobiło mojeg...

źródło: comment_qNDzo4UWAXrb3a3AkyyAPPk05rDZtY4p.jpg

Pobierz
  • 15
@Axelio: ale artykuł 17 paragraf 1 punkt 2 wyraźnie mówi dlaczego umorzyli. Prawdopodobnie kolega liścia dostał lekkiego i tyle. A wy chcieliście świat do gory nogami przestawiać.
@Axelio: jak dobrze pamietam zeby policja wszczela postepowanie to musi byc uszczerbek na zdrowiu wlasnie, inaczej po prostu musisz ich oskarżyć z powództwa cywilnego chyba o naruszenie nietykalnosci ale tego policja nie sciga tylko ty sam. i tyle, takie prawo. they did nufin