Wpis z mikrobloga

Odpaliłem na chwilę Darksiders 2 (PC), chciałem sobie tylko skonfigurować, by za ten miesiąc, dwa od razu odpalić, nie wiedziałem tylko, że ten port jest taki problematyczny...

Obraz skacze jak diabli, spędziłem ponad 2h szukając pomocy, zrobiłem kilkanaście sposobów na naprawę tego, w końcu pomogło (ale i tak nie całkowicie) odpalenie gry w oknie (program do dostosowania okna do ekranu rządzi) i zmniejszenie cieni i AA na zero...dramat milionów.

#gry #darksiders
  • 16
  • Odpowiedz
@DajMinusTemuNaDole: O kurczę, czarno to widzę :X, z 1 nie było takich komplikacji...najgorsze to, że muszę to szybko zaliczyć, bo nie wiem, czy nie emigruje niedługo, a gra działa tylko w Polsce ;).

Co do gry jeszcze, trochę szkoda, że nie jest taka mroczna jak poprzedniczka, nawet soundtrack dość wesoły.
  • Odpowiedz
@bogiubogi: To ja mialem szczescie u mnie gra chodzi plynnie, bez problemow i zmniejszania ustawien graficznych. Ale sterowanie kalwiatura jest mocno srednie do tej gry zdecydowanie polecam pada
  • Odpowiedz
@bogiubogi: ale pomijajac kwestie portu PC to gra jest rewelacyjna, dawno sie tak dobrze nie bawilem. Sam jej jeszcze nie przeszedlem i troche teraz martwie sie zakonczeniem xp A klimatem sie nie przejmuj, tylko pierwszy swiat jest taki zielony i kolorowy, potem juz jest mroczniej ;) chociaz mi i tak pierwsze lokacje sie strasznie podobaly
  • Odpowiedz
  • 0
@bogiubogi: serio, jeśli grałeś w gowa jakiegoś, to ta gra to Gówno.. temu #!$%@? mnie mówienie o tej grze jako dobrej.. lepiej zagraj w gowa..
  • Odpowiedz