Wpis z mikrobloga

@SynuZMagazynu: heh. Jak widać po podpisie, wziąłeś to z mojego tekstu - przeczytaj co jest napisane poniżej obrazka, tzn. wyjaśnienie dlaczego ta tabelka to manipulacja. @Jacek38 słusznie odnotował kto jest jej autorem i jaki w związku z m.in. tą tabelą uzyskał status prawny :)

Tl;dr: dostałeś 10zł na zakup owoców, wydałeś 6zł na jabłka i 4zł na gruszki, a "życzliwy" zarzuca Ci zmarnotrawienie 7zł zestawiając 12zł (ww. 10zł + 2zł otrzymane
z fejsa to wziąłem

@SynuZMagazynu: ktoś linkował do tekstu czy wrzucił samo zdjęcie? Jak samo zdjęcie to fajnych masz manipulantów w znajomych :D

zresztą nie ufam w wyliczenia

Słusznie, dlatego zalinkowałem do dokumentów, sam sprawdź. Niezależnie od tego, ta tabelka została zmasakrowana dwa lata temu. Tutaj masz nieco precyzyjniejsze opracowanie, oparte na oficjalnych sprawozdaniach finansowych. Trzeba je zaktualizować o kolejny rok swoją drogą.
@SynuZMagazynu: masz publicznie dostępne sprawozdania finansowe, możesz sobie sprawdzić zgodność z danymi w tabeli. Wiarygodność sprawozdań możesz potwierdzić w MAiC lub na prowadzonej przez Ministerstwo Pracy stronie pozytek.gov.pl lub http://sprawozdaniaopp.mpips.gov.pl/Search, a kwoty zbiórek na prowadzonej przez MAiC http://zbiórki.gov.pl/. Faktur nie przedstawia żadna fundacja charytatywna nigdzie na świecie, domaganie się ich jest po prostu głupie, z bardzo wielu powodów.

Jeśli zaś dane się zgadzają, to wynik finansowy i stosunek
źródło: comment_GlFI78JfdX4H71P2qH7rGkU7yDWyj85y.jpg
@rineo: NO powtarzam, nie wierzę w sprawozdania finansowe skompromitowanej władzy z setkami afer, ani żaden MAiC bo swoi swoim mogą sprawozdania robić, co do faktur to też można łatwo powiedzieć, nikt nie prowadzi, to tak jak mówicie, nie da się i już. Udowodnij, że fundacje charytatywne na świecie nie prowadzą faktur, nawet na zakupy sprzętu? heh, nie uwierzę w ani jedno słowo tym którzy są po stronie "skompromitowanych" ludzi.
nie wierzę w sprawozdania finansowe

@SynuZMagazynu: za to wierzysz w obrazki znalezione w internetach. Co ciekawe: wierzysz w obrazek, ale w jego opis już nie. Ok.

Udowodnij, że fundacje charytatywne na świecie nie prowadzą faktur, nawet na zakupy sprzętu?

Que?

Oczywiście, że "prowadzą faktury" (tzn. prowadzą księgowość oraz wystawiają i przyjmują faktury), ale ja pisałem o publikowaniu.
@rineo: > Que? Oczywiście, że "prowadzą faktury" (tzn. prowadzą księgowość oraz wystawiają i przyjmują faktury),

Tylko nie udostępniają ich kolesiom, którzy i tak je zmanipulują, jak MK przedstawiając pismo o objęciu udziałów w ZM przez WOSP jako "dowód zakupu" spólki od Owsiaka, niektórzy kretyni dalej to powtarzają
@SynuZMagazynu:
za to wierzysz w obrazki znalezione w internetach. Ok.


@rineo: spokojnie, jak się skompromitują lub coś ukradną to im nie będę wierzył

No to super, że najpierw mówisz tak o fakturach później inaczej, heh i ja mam ci w cokolwiek wierzyć.
Aaa, do lekarza mnie wysyłasz też super, Macierewicza też wysyłaliście do lekarza i teraz was złapie za twarzyczki xd