Wpis z mikrobloga

Mirki kojarzą i grały może w Silkroad online? Strasznie mnie nostalgia pocisnęła znowu, gra sprzed prawie 10 lat, pierwszy prawdziwy mój mmorpg.. Czy ma ktoś rozeznanie czy istnieją jakieś szczątkowe polskie gildie? Albo chociaż jaki serwer wybrać w Silkroad R? Słyszałem, że w końcu zrobili "normalnie" sp/exp więc nie trzeba tracić życia na grind w tej wersji. Nie spodziewam się wiele, ot przypomnienie sobie na co traciłem czas w gimbazie ;_;
#silkroadonline #mmorpg #mmo #silkroad
  • 5
@miek13: Niestety w nienawiści do prywatnych serwerów nieoficjalnych tak mnie w domu rodzinnym wychowano. Co do samego tematu, polecam serwer Thebes z wersji Silkroad-R, duzo ludzi(jak na 2015 rok), nawet polski nick mi sie przewinął. Jak ktoś chce sobie odświeżyć nostalgie to polecam, do 70 levela exp/sp podobno płyną jak miodek.
@arsky: Nie wiem jak normalna wersja, ale silkroad r chyba wszystkie 3 stoją w korei. Lagów jako takich nie miałem na początku lvlowania, teraz praktycznie siedze tylko na darmowym taxi peonów afk cały czas ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc nie odczuwam. Spróbuje dobić 60 lvl i zobaczyć raz na ruski rok jakieś party, więcej sił i czasu na te gre chyba się nie opłaca.