Wpis z mikrobloga

#gorzkiezale #filmweb #elektroda żalę się że filmweb jest #!$%@?, ale niestety nie ma lepszej alternatywy w polskim Internecie. Zwykle wygląda to tak:

1. Znajduję jakiś film którego nie ma z bazie danych filmwebu.
2. Dodaję go.
3. Czekam średnio 2 miesiące na sprawdzenie kontrybucji
4. Dostaję odpowiedź średnio 3-wyrazową typu: "nie nadaje się", "Proszę o inne źródło". No #!$%@?, nie mam innego źródła. Powiedz mi to w twarz, suko, że ten film nie istnieje, mimo tego że właśnie pokazałem że istnieje.
5. Brak profitu.

Załóż portal dla społeczności, nie wykorzystuj siły społeczności, miej ją w dupie. Gratuluję, super portal, #!$%@?.
Filmweb przypomina elektrodę, niestety.

A to że od ostatnich paru lat jest ten sam bug: film obejrzany po północy jest jest obejrzany "jutro". Gratulacje. I to że przed dodaniem oceny musisz odświeżyć stronę. Super.
  • 9
@okmanek:

film obejrzany po północy jest jest obejrzany "jutro"

1. to zgodne z prawdą przecie

2. większych problemów nie masz?
3. możesz zmienić datę obejrzenia
@okmanek: Jak nie ma w bazie IMDb to ciężko jest coś dodać. Weryfikatorzy odrzucają z byle powodu. Próbowałem dodać kilka polskich dokumentów i ciągle odpowiadali, że nie nadaje się. Czasem wymagali dodatkowego potwierdzenia. Punkty nabijać można tylko poprzez kopiowanie z IMDb.

@deryt: Niby to tylko niedoróbka, którą informatyk może poprawić w 5 minut ale bez jaj. Oglądałem film dziś a nie jutro.
@deryt: widzę że nie zrozumiałeś.

Jeśli ocenię film 28.12 o godzinie 00:30, to obejrzałem go dziś, 28.12. Nie jutro, nie 29.12. Nie umiem podróżować w przyszłość.
3. Po co mam zmieniać datę obejrzenia na niepoprawną? Problemem nie jest moja data tylko #!$%@? zaprogramowany filmweb.

ps: szkoda że na Mirko nie ma minusów
Jeśli ocenię film 28.12 o godzinie 00:30, to obejrzałem go dziś, 28.12. Nie jutro, nie 29.12


@okmanek:
Ale o północy się zmieniła data. Jest 29. Obejrzałeś go 29tego.

Po co mam zmieniać datę obejrzenia na niepoprawną?


Twierdzisz że 28 jest poprawną datę. To jest czy nie?

ps: szkoda że na Mirko nie ma minusów

Dałbym ci ze trzy.